Vas 06
Pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas

Šių metų sausio 30 dieną Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Loreta Dumčienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja ir Rima Kontrimaitė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė inicijavo, organizavo ir pravedė  konkursą, kuriuo tikslas – mokinius  sudominti lietuvių rašytojų kūryba, mokyti pateikti klausytojams, skiepyti meilę Tėvynei, ugdyti patriotiškumą, skatinti norą bendrauti, bendradarbiauti, pažinti kitus.

Vertinimo komisijos pirmininkė direktorė Laimutė Benetienė palinkėjo mažiesiems skaitovams sėkmės ir drąsos scenoje. Mokiniai raiškia, aiškia ir įtaigia kalba klausytojams perteikė literatūrinio kūrinio grožį, prasmę. Vaikų skaitomi tekstai vertė įsiklausyti, įsijausti į žodžių skambesį. Jaunieji skaitovai labai jaudinosi, tačiau eilėraštukus deklamavo ar tekstukus skaitė labai žaismingai, gražiai, todėl vertinimo komisijai iš 33 skaitovų išrinkti dešimt geriausiai sakiusių buvo itin sunku. Mokyklos direktorė Laimutė Benetienė apdovanojo laureatus diplomais, o dalyviams įteikė padėkas. Sveikiname laureatus: Artūrą Stratkauską, 1a kl. (mokytoja metodininkė Elena Bendikienė); Nojų Šakinį ir Arną Šeškų, 1b kl. (mokytoja metodininkė Erika Lukauskienė); Evą Giedraitę, 2b kl. (mokytoja metodininkė Violeta Ruzgailienė); Nojų Zalecką, 2a kl. (mokytoja metodininkė Loreta Jurkaitienė); Domantą Vaitkų, 3a kl. (mokytoja metodininkė Danguolė Jančienė, Alma Pronckūnienė, teatro vyresnioji mokytoja); Eliją Stratkauskaitę, Palomą Lėją Šilinaitę, 3a kl. (mokytoja metodininkė Danguolė Jančienė); Astijų Kairį ir Kiprą Saudargą, 4b kl. (mokytoja metodininkė Nijolė Viršilienė) ir linkime sėkmės miesto pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse.

Loreta Dumčienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja;
Rima Kontrimaitė,  pradinio ugdymo mokytoja metodininkė.