Palangos Vlado Jurgučio
pagrindinė mokykla
Mūsų mokykla naudojasi
el. dienynu TAMO.lt
Skirkite 2 procentus
GPM mūsų mokyklai. Ačiū!
Apie pastebėtus galimus korupcijos atvejus Palangos bei kitų miestų gyventojai, Palangos miesto savivaldybės institucijų ir įstaigų tarnautojai (darbuotojai) gali pranešti:
Palangos miesto savivaldybei el. paštu antikorupcija@palanga.lt ir/ar pasitikėjimo telefonu (8 460) 51 502
Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) „Karštąja linija“ visą parą tel.: (8 5) 266 3333 ir/ar el.paštu pranesk@stt.lt
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai el. paštu: daiva.latoziene@jurguciomokykla.lt
1 pamoka
8:00-8:45
10
min
2 pamoka
8:55-9:40
15
min
3 pamoka
9:55-10:40
20
min
4 pamoka
11:00-11:45
20
min
5 pamoka
12:05-12:50
15
min
6 pamoka
13:05-13:50
10
min
7 pamoka
14:00-14:45
Dabar
laikas
ilsėtis
:)
Technologijų mokykla Palangoje
Robotika ir programavimas
Programavimas mikrokompiuteriais BBC micro: bit
Minecraft programavimas
3D projektavimas ir modeliavimas 
Registracija

Dalyvaujame projekte


Informuojame, kad mūsų mokykla partnerio teisėmis dalyvauja Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro įgyvendinamame Lietuvos Respublikos valstybės planavimo projekte „Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra" (projekto kodas 09.2.2-ESFA-V-707-01-0001).
Skaityti plačiau

Laisvos darbo vietos

Darbuotojų poreikio šiuo metu nėra.

Mūsų partneriai

Mūsų mokykla bendradarbiauja su Vokietijos Bergeno Riugene regionine mokykla "Am Grünen Berg".

Mokyklą kuruoja bendruomenės pareigūnas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Jurgita Rinkevičienė. Kuruoja Palangos Vlado Jurgučio pagrindinę mokyklą nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų bendrosios prevencijos srityje.

Problemos su el. dienynu Tamo?
Prašome kreiptis tik el. paštu!
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla
Adresas: Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132
El. paštas: info@jurguciomokykla.lt
Telefonas: (8 460) 48962, (8 460) 48984
Faksas: (8 460) 48962
Sau 29
2018
8b klasės išvyka į Vytauto Didžiojo universitetą

Sausio 26 dieną 8b klasės mokiniai, lydimi klasės auklėtojos Tatjanos Stankevičienės ir mokyklos profesijos patarėjos Jolantos Česnienės, išvyko į Kauną, į informacinį-pažintinį renginį „Moksleivių diena Vytauto Didžiojo Universitete 2018“. VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre vyko įdomūs eksperimentai, kuriais buvo siekiama įminti asmenines ir visatos paslaptis. Taip pat renginio dalyviai turėjo galimybę apsilankyti skirtinguose universiteto fakultuose, eksperimentų ir pramogų erdvėse. Šiemet, vietoje paskaitų, fakultetai kvietė dalyvauti interaktyviose veiklose  ir išbandyti save skirtingose mokslo srityse. VDU Karjeros centras moksleiviams pasiūlė  išsirinkti savo profesinį tipą ir geriau pažinti turimas asmenines kompetencijas, įsigilinti į ateities siekius, pažinti save. Į pažintį su savo kūnu kvietė VDU Sporto centras ir aktyviausiems jaunuoliams siūlė ištvermės iššūkį. VDU Studentų atstovybė interaktyvaus protmūšio metu tikrino jaunuolių pilietines žinias. Renginio metu moksleiviai galėjo daugiau sužinoti apie VDU organizacijų veiklą, universiteto siūlomas karjeros galimybes, verslumą ir studentų savivaldos  iniciatyvas. Moksleiviai taip pat galėjo susipažinti su interaktyviomis sistemomis, tokiomis, kaip: gestais valdomi kompiuteriai, netradiciniai sistemų valdymo būdai, virtuali realybė, retro žaidimai, taip pat turėjo galimybę patyrinėti robotus ir jų jausmus bei daugiau sužinoti apie įvairius robotikos sprendimus. Namo grįžome su dainomis, puikiai nusiteikę ir įgiję naujų žinių.

Tatjana Stankevičienė,
8b klasės auklėtoja,
kūno kultūros mokytoja metodininkė

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Mūsų Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje laukiami visi! Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų

Naudingos
NUORODOS

Daugiau: naudingų nuorodų >>