Sau 29
8b klasės išvyka į Vytauto Didžiojo universitetą

Sausio 26 dieną 8b klasės mokiniai, lydimi klasės auklėtojos Tatjanos Stankevičienės ir mokyklos profesijos patarėjos Jolantos Česnienės, išvyko į Kauną, į informacinį-pažintinį renginį „Moksleivių diena Vytauto Didžiojo Universitete 2018“. VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre vyko įdomūs eksperimentai, kuriais buvo siekiama įminti asmenines ir visatos paslaptis. Taip pat renginio dalyviai turėjo galimybę apsilankyti skirtinguose universiteto fakultuose, eksperimentų ir pramogų erdvėse. Šiemet, vietoje paskaitų, fakultetai kvietė dalyvauti interaktyviose veiklose  ir išbandyti save skirtingose mokslo srityse. VDU Karjeros centras moksleiviams pasiūlė  išsirinkti savo profesinį tipą ir geriau pažinti turimas asmenines kompetencijas, įsigilinti į ateities siekius, pažinti save. Į pažintį su savo kūnu kvietė VDU Sporto centras ir aktyviausiems jaunuoliams siūlė ištvermės iššūkį. VDU Studentų atstovybė interaktyvaus protmūšio metu tikrino jaunuolių pilietines žinias. Renginio metu moksleiviai galėjo daugiau sužinoti apie VDU organizacijų veiklą, universiteto siūlomas karjeros galimybes, verslumą ir studentų savivaldos  iniciatyvas. Moksleiviai taip pat galėjo susipažinti su interaktyviomis sistemomis, tokiomis, kaip: gestais valdomi kompiuteriai, netradiciniai sistemų valdymo būdai, virtuali realybė, retro žaidimai, taip pat turėjo galimybę patyrinėti robotus ir jų jausmus bei daugiau sužinoti apie įvairius robotikos sprendimus. Namo grįžome su dainomis, puikiai nusiteikę ir įgiję naujų žinių.

Tatjana Stankevičienė,
8b klasės auklėtoja,