Sau 18
Meninio skaitymo konkursas
2018 metus Palangos Vlado Jurgučio mokykla pasitiko gražiu renginiu - sausio 10-ąją dieną mokyklos aktų salėje įvyko meninio skaitymo konkursas. Jame dalyvavo 19 gabiausių mūsų mokyklos 5-8 klasių  mokinių - skaitovų: Emilia Sebeckis, Pijus Mickevičius, Austėja Kiaudaitė, Ugnė Viršilaitė, Juozas Korsakas, Agota Šaltmerytė, Liepa Mažonaitė, Ilzė Galdikaitė, Viktorija Brazdeikytė, Margarita Vaickutė, Gloria Januševič, Agnė Dimaitė, Matas Junčys, Kazimieras Eglynas, Mūza Svetickaitė, Gabija Vaitkutė, Meda Paliūnaitė, Kristupas Miškinis, Justė Dumčiūtė. Visi mokiniai kartu su savo mokytojais atsakingai ruošėsi konkursui ir buvo išmokę gražių eilių ir pasakojimų.

Prieš prasidedant konkursui, skaitovai burtų keliu išsitraukė savo pasirodymo eilės numerį.  Netrukus, tardama sveikinimo žodžius, renginį pradėjo mokyklos direktorė Laimutė Benetienė, kuri pasidžiaugė gausiu dalyvių būriu ir visiems palinkėjo sėkmės. Konkurso dalyviai sėdėjo ramiai ir susikaupę, klausėsi draugų pasirodymų ir mintyse kartojo savo eiles bei pasakojimus. Laikas pralėkė labai greitai ir mokiniai liko laukti pasirodymų rezultatų. Skaitovų pasirodymus vertino komisija, kurią sudarė mokyklos mokytojos: direktorė Laimutė Benetienė, SAULĖ Paulikienė, direktorės pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalbos mokytojos metodininkės: Rima Šalkauskienė,  Aurelija Kiesienė, Loreta Kulienė, lietuvių kalbos mokytoja Eglė Survilaitė, vyresnioji teatro mokytoja Alma Pronckūnienė.. Komisijai pasitarus ir susumavus rezultatus, mokyklos direktorė paskelbė tris konkurso nugalėtojas, kurioms teks garbė atstovauti mūsų mokyklai kitame konkurso etape. Tai Agnė Dimaitė, 6b klasės mokinė, Justė Dumčiūtė, 8c klasės mokinė, Gabija Vaitkutė, 7a klasės mokinė. Kiti skaitovai buvo paskatinti tobulėti bei dalyvauti skaitovų konkurse ateinančiais metais ir pagerbti įteikiant Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos padėkos raštus.

Juozas Korsakas,
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos