Gruodžio 14 d. švęsime mokyklos 80-ties metų jubiliejų.
Mokykla pradėjo veikti 1938 m. gruodžio 15 d.

Sau 17
Laisvės gynėjų dienos paminėjimas

Sausio 12 dieną mūsų mokykla tradiciškai prisijungė prie jau 11 kartą Tarptautinės komisijos  nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti organizuojamos pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Šią veiklą mokykloje organizavo mokyklos Tolerancijos centro veiklos koordinatorė Daiva Latožienė.

8 valandą ryto mokyklos languose sužibėjo  žvakutės. Mokytojai mokiniams priminė  1991 metų sausio 13 dienos svarbą Lietuvos istorijai. Šios dienos tragiški įvykiai pareikalavo nemažai aukų: apie 700 žmonių buvo sužeisti, 14 žuvo. Tai – Loreta Asanavičiūtė, Virginijus Druskis, Darius Gerbutavičius, Rolandas Jankauskas, Rimantas Juknevičius, Alvydas Kanapinskas, Algimantas Petras Kavoliukas, Vidas Maciulevičius, Titas Masiulis, Alvydas Matulka, Apolinaras Juozas Povilaitis, Ignas Šimulionis, Vytautas Vaitkus, Vytautas Koncevičius.

Mokyklos bibliotekoje šiai istorinei datai paminėti bibliotekininkės Jūratė Kolesinskienė ir Zosė Vėbrienė paruošė pažintinę – edukacinę parodą, kurioje gausu faktų apie 1991 metų sausio mėnesio įvykius.

5 klasių mokiniams  istorijos mokytojos metodininkės Daiva Latožienė ir Loreta Stonienė savaitės eigoje pravedė istorijos pamokas, skirtas 1991 metų sausio 13 dienai paminėti.
Mokyklos mokinių taryba, vadovaujama pavaduotojos neformaliajam ugdymui Almos  Pronckūnienės  pertraukų metu inicijavo veiklas su mokiniais.

Palangos miesto savivaldybės pakviesti , mokiniai su savo mokytojais vykdė integruotas veiklas netradicinėje aplinkoje – prie partizanų vado Jono Žemaičio paminklo. Čia LED ekrane buvo rodoma istorine dokumentika. Su mokiniais gilinome Lietuvos istorijos  žinias, prisiminėme J. Žemaičio biografiją.

Vakare mokiniai dalyvavo Šviesos eisenoje iki J. Žemaičio paminklo, kur buvo uždegti atminimo laužai laisves gynėjams.

2017-01-12 miesto renginyje "LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA. NEŠKIME ŠILUMĄ IR ŠVIESĄ" prie Atminimo laužo laisvės gynėjams mokiniai Agnė Dimaitė (6b kl.), Gabija Vaitkutė (7a kl.), Mūza Svetickaitė (7a kl.), Juozas Korsakas (5a kl.) skaitė mokyklos poetės Mūzos Svetickaitės (7a kl.) eiles.  Mokytojos -Eglė Survilaitė, lietuvių kalbos mokytoja ir  Alma Pronckūnienė, direktorės pavaduotoja neformaliajam ugdymui, teatro vyr. mokytoja.

Daiva Latožienė neformalaus ugdymo organizatorė, mokyklos Tolerancijos centro veiklos koordinatorė