Gruodžio 14 d. švęsime mokyklos 80-ties metų jubiliejų.
Mokykla pradėjo veikti 1938 m. gruodžio 15 d.

Sau 16
KARŠTA NAUJIENA! 3D projektavimas ir architektūros pradmenys.
Palangos Technologijų mokykla, siekdama plėsti  edukacines technologines veiklas,  siūlo dinamišką ir šiuolaikišką programą 7-17 metų vaikams „3D projektavimas ir modeliavimas. Architektūros pradmenys.“. Tai programa, kurios tikslas – supažindinti su naujausiomis 3D projektavimo programomis, architektūros pagrindais, 3D spausdinimu, sudaryti galimybė vaikams tapti šiuolaikinės, dinamiškos, besikeičiančios aplinkos kūrėjais. Šiuose užsiėmimuose vaikai galės realizuoti net beprotiškiausias idėjas. Juk smagu suprojektuoti savo namą,  įgyvendinti architektūrines savo miesto ar net šalies vizijas?

Visa tai ir dar daugiau galėsite padaryti, jei pasirinksite Technologijų mokyklos siūlomus užsiėmimus „3D projektavimas ir architektūros pradmenys“, kurie vyks kartą per savaitę (pirmadieniais nuo 15:00 val. iki 17:00 val.) po 2 valandas ir kurių kaina tik 30€ per mėnesį. Susidomėjusiems mes SIŪLOME dalinį Savivaldybės administracijos finansavimą iš Europos Sąjungos lėšų Neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) programoms. Tai reiškia, kad 3D projektavimo užsiėmimų kaina mažėja tokia suma, kokią skirs Savivaldybė. Jei komisija skirs 15 eurų. Vadinasi užsiėmimai vaikui kainuos tik 15 eurų per mėnesį.

Tam Jums tereikia užsiregistruoti į užsiėmimus ir pasirašyti su Technologijų mokykla Neformalaus vaikų švietimo (NVŠ) paslaugų teikimo sutartį. Registracijai turime labai mažai laiko. Registracija iki sausio 19 dienos!

Technologijų mokykla galės panaudoti gautą savivaldybės finansavimą, jei atsiras bent 12 vaikų, kurių tėveliai pasirašys su Technologijų mokykla NVŠ paslaugų teikimo sutartį. Maksimalus vaikų, kurie gali gauti dalinį Savivaldybės finansavimą, skaičius yra 18. Taigi, vietų skaičius ribotas – PASKUBĖKITE!
Taip pat informuojame, kad finansavimą galite gauti tik vienoje neformaliojo vaikų ugdymo įstaigoje ir tik vienai vaiko pasirinktai programai.

Registruotis galima interneto svetainėje https://www.technologijumokykla.lt/registracija/3d-projektavimas-registracija/. Jei kils klausimų, rašykite mums el. paštu info@technologijumokykla.lt arba skambinkite telefonu 8 (676) 01222.

Kviečiame visus į naujus „3D projektavimas ir modeliavimas. Architektūros pradmenys.“ programos užsiėmimus! Modeliuosime, tyrinėsime, kursime, braižysime, analizuosime ir išmoksime visų 3D spausdinimo subtilybių!  Suteikime sau galimybę išmokti naujų dalykų!