Reikalingas psichologas, turintis aukštąjį išsilavinimą ir psichologo kvalifikaciją, ne žemesnį nei psichologo magistro kvalifikacinį laipsnį.

Sau 04
Kalėdinis karnavalas „Atgal į 1980 –uosius“
Gruodžio 22 dieną mokykloje vyko mokinių karnavalas. Šiemet karnavalas mus kvietė sugrįžti į  1980 metus. Renginį ruošė mokyklos mokinių taryba, vadovaujama neformaliojo ugdymo organizatorės Daivos Latožienės. Šventine aktų salės puošyba rūpinosi dailės mokytoja Ramunė Grikštaitė, o susirinkusius pažiūrėti Kalėdinio karnavalo linksmino neformaliojo ugdymo (šokių) mokytojos ekspertės Birutės Gikarienės ruoštos šokėjos.

Renginio vedėjai – 6b klasės mokinė Agnė Dimaitė ir 5a klasės mokinys Juozas Korsakas pasitelkę laiko mašiną atvyko į 1980 metus. Čia juos pasitiko linksmai nusiteikę to meto herojai. Pirmieji pasirodė 5c klasės mokiniai su vaidinimu ir šokiu „Diena mokykloje“. Po jų sceną užėmė 5a klasė su nuotaikingu pasirodymu pagal legendinio Vytauto Kernagio dainą „Senas ūkio mazas“. Toliau sekė įspūdingas 8c klasės mokinių šokis – vaidinimas pagal grupės „Queen“ dainą. Jiems nenusileido  7a klasė su savo kurtu pasirodymu ‚,Atgal į praeitį“. Visi karnavalo dalyviai kartu šoko su 8a klasės mokiniais, jiems pristatant savo vaidinimą „Prisimenant 80-uosius“. Savo energija išsiskyrė 6b klasės šokis „Tėvų jaunystė“. 6c klasė parodė savo kurtą video medžiagą „1980 metų sapnas“. Klasių pasirodymus baigė 7 b klasė su žaismingu pasirodymu „Atspėk“, kurio metu reikėjo atspėti, kokios grupės dainos ištrauka ką tik nuskambėjo. Laimėtojos laukė prizas – saldainis.

Pasibaigus klasių pasirodymams, renginio vedėjai pakvietė mokyklos direktorės pavaduotoją ugdymui Saulę Paulikienę tarti sveikinimo žodžio mokyklos bendruomenei. Padėkojus plojimais pavaduotojai už jos tartus šiltus žodžius, scenoje pasirodė Kalėdų senelio elfė. Jos vaidmenį atliko mokinių tarybos pirmininkė Greta Valentinavičiūtė. Ji pasveikino visus karnavalo dalyvius ir padalijo dovanas klasėms – maišelius su saldainiais bei pakvietė visus pašokti mokyklos kalėdinėje diskotekoje.

Daiva Latožienė neformaliojo ugdymo organizatorė