Gruodžio 14 d. švęsime mokyklos 80-ties metų jubiliejų.
Mokykla pradėjo veikti 1938 m. gruodžio 15 d.

Sau 04
Protų mūšis „Skaitau, domiuosi, žinau, galvoju“, skirtas Lietuvos 100-mečiui
2017 metų lapkričio 30 dieną, dvi mūsų mokyklos  aštuntokų komandos varžėsi protų mūšyje „Skaitau, domiuosi, žinau, galvoju“, skirtam Lietuvos 100-mečiui.Renginys vyko Palangos Baltijos pagrindinėje mokykloje. Tarpusavyje rungėsi šešios komandos , kurias sudarė 8-9 klasių mokiniai, iš įvairių Palangos mokyklų. Žiuri komisiją sudarė komandas paruošę ir atlydėję mokytojai. Mūsų mokyklą atstovavo istorijos mokytojos metodininkės Daiva Latožienė ir Loreta Stonienė.

Protmūšio metu buvo tikrinamos mokinių istorinės, geografinės, gimtosios kalbos žinios, o taip pat ir loginis mąstymas. Už teisingus atsakymus mokiniai rinko taškus. Mūsų mokyklos 8 b klasės mokinių komanda liko antra pagal surinktų taškų skaičių.

Renginio pabaigoje daugiausiai taškų surinkusi komanda buvo apdovanota. Tačiau ir kitos komandos neliko nuskriaustos – gavo padėkos dovanėles. Po renginio skirstėmės su gera nuotaika ir praturtėję naujomis žiniomis.

Greta Valentinavičiūtė 8b klasės mokinė