Reikalingas psichologas, turintis aukštąjį išsilavinimą ir psichologo kvalifikaciją, ne žemesnį nei psichologo magistro kvalifikacinį laipsnį.

Grd 11
Promūšis „AIDS: geriau žinoti”
Gruodžio 4 dieną mokyklos aktų salėje vykusiame pasaulinei AIDS aukų atminimo dienai  skirtame renginyje dalyvavo keturios komandos – 8a, 8b, 8c klasių atstovai nepabūgo susigrumti su vyriausių mokyklos mokinių, t.y. dešimtokų komanda.

Protmūšis vyko ypač gyvai, mokiniai diskutavo, ieškojo teisingų atsakymų į viktorinos klausimus. Mokinių atsakymus vertino tikri profesionalai - chemijos mokytoja Alma Stričkaitė ir gamtos mokytoja  Elvyra Žilienė.

Visi protmūšyje dalyvavę mokiniai apdovanoti padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis – atšvaitais. Ne vienas renginio dalyvis sakėsi pasitikrinęs žinias ar sužinojęs kažką naujo.

Renginį papuošė direktorės pavaduotojos Almos Pronckūnienės iniciatyva mokinių nupiešti prevencinės tematikos plakatai, meninėmis išraiškos priemonėmis skatinantys pasirinkti sveiką ir saugų gyvensenos būdą.

Socialinė pedagogė
Lina Kunickienė