Palangos Vlado Jurgučio
pagrindinė mokykla
Mūsų mokykla naudojasi
el. dienynu TAMO.lt
Skirkite 2 procentus
GPM mūsų mokyklai. Ačiū!
Apie pastebėtus galimus korupcijos atvejus Palangos bei kitų miestų gyventojai, Palangos miesto savivaldybės institucijų ir įstaigų tarnautojai (darbuotojai) gali pranešti:
Palangos miesto savivaldybei el. paštu antikorupcija@palanga.lt ir/ar pasitikėjimo telefonu (8 460) 51 502
Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) „Karštąja linija“ visą parą tel.: (8 5) 266 3333 ir/ar el.paštu pranesk@stt.lt
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai el. paštu: daiva.latoziene@jurguciomokykla.lt
1 pamoka
8:00-8:45
10
min
2 pamoka
8:55-9:40
15
min
3 pamoka
9:55-10:40
20
min
4 pamoka
11:00-11:45
20
min
5 pamoka
12:05-12:50
15
min
6 pamoka
13:05-13:50
10
min
7 pamoka
14:00-14:45
Dabar
laikas
ilsėtis
:)
Technologijų mokykla Palangoje
Robotika ir programavimas
Programavimas mikrokompiuteriais BBC micro: bit
Minecraft programavimas
3D projektavimas ir modeliavimas 
Registracija

Dalyvaujame projekte


Informuojame, kad mūsų mokykla partnerio teisėmis dalyvauja Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro įgyvendinamame Lietuvos Respublikos valstybės planavimo projekte „Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra" (projekto kodas 09.2.2-ESFA-V-707-01-0001).
Skaityti plačiau

Laisvos darbo vietos

Darbuotojų poreikio šiuo metu nėra.

Mūsų partneriai

Mūsų mokykla bendradarbiauja su Vokietijos Bergeno Riugene regionine mokykla "Am Grünen Berg".

Mokyklą kuruoja bendruomenės pareigūnas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Jurgita Rinkevičienė. Kuruoja Palangos Vlado Jurgučio pagrindinę mokyklą nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų bendrosios prevencijos srityje.

Problemos su el. dienynu Tamo?
Prašome kreiptis tik el. paštu!
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla
Adresas: Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132
El. paštas: info@jurguciomokykla.lt
Telefonas: (8 460) 48962, (8 460) 48984
Faksas: (8 460) 48962
Grd 08
2017
Saviraiškos programa – skaitovų konkursas „Kalėdiniai Skaitymai“

2017 metų gruodžio 6 dieną Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje vyko gražia tradicija tapusi mokinių saviraiškos programa – konkursas „Kalėdiniai skaitymai“. Jau penktą kartą susirinkę mokiniai iš Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos, Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos, Palangos senosios gimnazijos, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos. Kretingos rajono Vydmantų gimnazijos, Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos, Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos ir Bergeno Riūgene „Am Grünen Berg“ regioninės mokyklos deklamavo eilėraščius viena iš užsienio kalbų – rusų, prancūzų ar vokiečių. Iš viso konkurse dalyvavo daugiau nei 70 skaitovų. Konkurso dalyvius sveikino ir sėkmės linkėjo mokyklos direktorė Laimutė Benetienė bei Palangos administracijos švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Diana Griciuvienė.

Kol konkurso vertinimo komisija skaičiavo balus, konkurso dalyviams ir svečiams koncertavo mūsų mokyklos dainininkai ir šokėjai – šokių grupė „Vėtrungė“ ir moksleivių choras „Vėtra“. Šokėjus ir dainininkus ruošė šokio mokytoja ekspertė Birutė Gikarienė ir muzikos mokytoja ekspertė Diana Beržanskienė.
Konkurso laureatų diplomais buvo apdovanoti 12 skaitovų: Titas Neimonas (Palangos „Baltijos“ pagrindinė mokykla), Amanda Paulius (Palangos V. Jurgučio pagrindinė mokykla), Betty Knuth (Bergeno Riūgene „Am Grünen Berg“ regioninė mokykla), Dovydas Bendikas (Kretingos rajono Vydmantų gimnazija), Daniil Miscenko (Palangos V. Jurgučio pagrindinė mokykla), Gabija Gutauskaitė (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija), Gabija Černiauskaitė (Palangos V. Jurgučio pagrindinė mokykla), Aleksandra Musijčiuk (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija), Evelina Kupšytė (Kretingos J. Pabrėžos gimnazija), Ema Miliūtė (Kretingos J. Pabrėžos gimnazija), Titas Paulauskas (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla) ir trio iš Palangos V. Jurgučio pagrindinės mokyklos – Aistė Jukniūtė, Domilė Panovaitė bei Elena Kaminskaitė.

Konkurso organizatoriai dėkoja visiems, kurie prisidėjo prie šios gražios šventės – dalyviams, juos ruošusiems mokytojams, organizatorių pagalbininkams, mokyklos direktorei Laimutei Benetienei ir žinoma, Palangos miesto savivaldybei, finansavusiai šią mokinių saviraiškos programą.

Mokykloje viešėjusi mokinių ir mokytojų delegacija iš Bergeno Riugene regioninės mokyklos „Am Grünen Berg“ ne tik dalyvavo mokinių saviraiškos programoje – skaitovų konkurse, bet ir susipažino su mokykla, bendravo su mokyklos vadovais, mokiniais ir mokytojais. Svečiai iš Vokietijos lankėsi Kretingos muziejuje, žiemos sode, vaikštinėjo po šventiškai pasipuošusią Palangą, aplankė Gintaro muziejų. Šventinėje vakarienėje mūsų svečius pasveikino Palangos miesto savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė Ilona Pociuvienė bei Palangos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Jūratė Mitkevičiūtė.

Svečių iš Vokietijos viešnagė mūsų mokykloje parodė, koks malonus ir svarbus yra žmogiškas bendravimas ir bendradarbiavimas, kiek daug vieni iš kitų galime pasimokyti. Tikimės, kad Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos ir Bergeno Riugene regioninės mokyklos „Am Grünen Berg“ bendradarbiavimas tęsis dar ne vienerius metus. Nekantriai lauksime kitų susitikimų.

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Mūsų Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje laukiami visi! Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų

Naudingos
NUORODOS

Daugiau: naudingų nuorodų >>