Reikalingas psichologas, turintis aukštąjį išsilavinimą ir psichologo kvalifikaciją, ne žemesnį nei psichologo magistro kvalifikacinį laipsnį.

Grd 07
Pradinių klasių mokinių Dailaus rašto konkursas
Šių metų lapkričio 30 d. Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje vyko Palangos miesto pradinių klasių mokinių Dailaus rašto konkursas, skirtas lietuvių kalbos metams paminėti, kurį organizavo mūsų mokyklos pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Violeta Ruzgailienė, Nijolė Viršilienė, Loreta Jurkaitienė ir Nijolė Skališienė.

Į Dailaus rašto konkursą susirinko gausus būrys gražiausiai rašančių pradinukų iš miesto mokyklų ir Vydmantų gimnazijos. Konkurso komisijai, kuriai vadovavo komisijos pirmininkė Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Erika Lukauskienė, teko nelengva užduotis išrinkti gražiausiai rašančius mokinius kiekvienoje amžiaus grupėje.

Konkurse sėkmingai pasirodė ir mūsų mokyklos pradinukai: 2-ųjų klasių tarpe I vietą laimėjo Julija Veidmonaitė, kurią ruošė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Violeta Ruzgailienė, 3-ųjų klasių grupėje I vietą laimėjo Veronika Ulevičiūtė, pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Rimos Kontrimaitės mokinė, o 4-ųjų klasių tarpe Roberta Brasaitė, pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Nijolės Viršilienės mokinė, užėmė III vietą. Smagu, kad konkurse savo jėgas išbandė ir mokinių mamytės. Mūsų mokyklai atstovavo Rasa Visockienė. Ji laimėjo II vietą.

Konkurso dalyviai atliko ne tik praktines užduotis, bet smagiai, susiskirstę komandomis, varžėsi ir viktorinoje „Taisyklingos kalbos labirintais“. Laimėtojai buvo apdovanoti diplomais, o visi kiti dalyviai - padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Tikimės, kad šis konkursas visus paskatins gražiai, aiškiai, taisyklingai rašyti,  siekti aukštesnės rašto kultūros.