Palangos Vlado Jurgučio
pagrindinė mokykla
Mūsų mokykla naudojasi
el. dienynu TAMO.lt
Skirkite 2 procentus
GPM mūsų mokyklai. Ačiū!
Gruodžio 14 d. švęsime mokyklos 80-ties metų jubiliejų.
Mokykla pradėjo veikti 1938 m. gruodžio 15 d.
Apie pastebėtus galimus korupcijos atvejus Palangos bei kitų miestų gyventojai, Palangos miesto savivaldybės institucijų ir įstaigų tarnautojai (darbuotojai) gali pranešti:
Palangos miesto savivaldybei el. paštu antikorupcija@palanga.lt ir/ar pasitikėjimo telefonu (8 460) 51 502
Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) „Karštąja linija“ visą parą tel.: (8 5) 266 3333 ir/ar el.paštu pranesk@stt.lt
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai el. paštu: daiva.latoziene@jurguciomokykla.lt
1 pamoka
8:00-8:45
10
min
2 pamoka
8:55-9:40
15
min
3 pamoka
9:55-10:40
20
min
4 pamoka
11:00-11:45
20
min
5 pamoka
12:05-12:50
15
min
6 pamoka
13:05-13:50
10
min
7 pamoka
14:00-14:45
Dabar
laikas
ilsėtis
:)

Technologijų mokykla Palangoje
Robotika ir programavimas
Programavimas mikrokompiuteriais BBC micro: bit
Minecraft programavimas
3D projektavimas ir modeliavimas 
Registracija

Dalyvaujame projekte


Informuojame, kad mūsų mokykla partnerio teisėmis dalyvauja Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro įgyvendinamame Lietuvos Respublikos valstybės planavimo projekte „Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra" (projekto kodas 09.2.2-ESFA-V-707-01-0001).
Skaityti plačiau

Mūsų partneriai

Mūsų mokykla bendradarbiauja su Vokietijos Bergeno Riugene regionine mokykla "Am Grünen Berg".

Mokyklą kuruoja bendruomenės pareigūnas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Jurgita Rinkevičienė. Kuruoja Palangos Vlado Jurgučio pagrindinę mokyklą nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų bendrosios prevencijos srityje.

Problemos su el. dienynu Tamo?
Prašome kreiptis tik el. paštu!
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla
Adresas: Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132
El. paštas: info@jurguciomokykla.lt
Telefonas: (8 460) 48962, (8 460) 48984
Faksas: (8 460) 48962
Grd 07
2017
Pradinių klasių mokinių Dailaus rašto konkursas
Šių metų lapkričio 30 d. Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje vyko Palangos miesto pradinių klasių mokinių Dailaus rašto konkursas, skirtas lietuvių kalbos metams paminėti, kurį organizavo mūsų mokyklos pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Violeta Ruzgailienė, Nijolė Viršilienė, Loreta Jurkaitienė ir Nijolė Skališienė.

 Į Dailaus rašto konkursą susirinko gausus būrys gražiausiai rašančių pradinukų iš miesto mokyklų ir Vydmantų gimnazijos. Konkurso komisijai, kuriai vadovavo komisijos pirmininkė Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Erika Lukauskienė, teko nelengva užduotis išrinkti gražiausiai rašančius mokinius kiekvienoje amžiaus grupėje.

Konkurse sėkmingai pasirodė ir mūsų mokyklos pradinukai: 2-ųjų klasių tarpe I vietą laimėjo Julija Veidmonaitė, kurią ruošė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Violeta Ruzgailienė, 3-ųjų klasių grupėje I vietą laimėjo Veronika Ulevičiūtė, pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Rimos Kontrimaitės mokinė, o 4-ųjų klasių tarpe Roberta Brasaitė, pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Nijolės Viršilienės mokinė, užėmė III vietą. Smagu, kad konkurse savo jėgas išbandė ir mokinių mamytės. Mūsų mokyklai atstovavo Rasa Visockienė. Ji laimėjo II vietą.

Konkurso dalyviai atliko ne tik praktines užduotis, bet smagiai, susiskirstę komandomis, varžėsi ir viktorinoje „Taisyklingos kalbos labirintais“. Laimėtojai buvo apdovanoti diplomais, o visi kiti dalyviai - padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Tikimės, kad šis konkursas visus paskatins gražiai, aiškiai, taisyklingai rašyti,  siekti aukštesnės rašto kultūros.

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Mūsų Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje laukiami visi! Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų

Naudingos
NUORODOS

Daugiau: naudingų nuorodų >>