Reikalingas psichologas, turintis aukštąjį išsilavinimą ir psichologo kvalifikaciją, ne žemesnį nei psichologo magistro kvalifikacinį laipsnį.

Grd 07
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos „Šimtmečio dovanos“

2018 metų vasario 16 dieną švęsime modernios Lietuvos gimimą – valstybės atkūrimo šimtmetį. Svarbiausias šimtmečio herojus – kuriantis, aktyvus pilietis. Prie prasmingo nacionalinio projekto „Šimtmečio dovanos“ prisidėjo ir Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos bendruomenė, šalia kitų daugybės iniciatyvų parengusi ir įgyvendinusi Palangos miesto savivaldybės remiamą mokinių saviraiškos programą – projektą „Skaitmeninis kinas. Aš tikrai myliu Lietuvą!“. Mokyklos direktorės Laimutės Benetienės ir informacinių technologijų mokytojo metodininko Osvaldo Valiuko inicijuota ir įgyvendinta programa, kurios tikslas – kino meno pagalba populiarinant skaitmeninio kino kūrimą mokinių tarpe, skatinti jų pilietiškumą bei patriotiškumą, sulaukė didelio Lietuvos mokyklų bendruomenių susidomėjimo. Ši iniciatyva neliko nepastebėta ir Valstybės atkūrimo šimtmečio sekretoriato, įgyvendinančio projektą „Šimtmečio dovanos“, kurio tikslas – veikti, kurti, savanoriauti, būti aktyviais ir neabejingais piliečiais – tais, kuriems rūpi, kurie patys kuria malonesnę aplinką, tvirtesnę bendruomenę, rūpinasi kitais ir skiria laiko Lietuvai!

2017 metų gruodžio 5 dieną, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos bendruomenės atstovai, kartu su daugiau nei 400 kitų Lietuvos herojų, buvo pakviesti į šventinį padėkos renginį vykusį Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijoje. Renginio dalyvius pasveikino projekto „Šimtmečio dovanos“ globėjas Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. „Jūsų „Šimtmečio dovanos“, skirtas laikas kitam, bendruomeniškumo stiprinimui – geriausias atjautos, gerumo ir pasiaukojimo pavyzdys. Tai didžiausia dovana, artėjant atkurtos Lietuvos Šimtmečiui. Nuoširdžiai dėkoju Jums visiems“, - sveikindamas šventės dalyvius sakė Premjeras. Šventės metu savo patirtimi dalijosi aktorius Giedrius Savickas, muzikinę programą atliko Jurga Šeduikytė.

Projekto „Šimtmečio dovanos“ dalyviams buvo įteikti atminimo ženkliukai. Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla, kaip ir kitos šventėje dalyvavusios organizacijos, buvo apdovanota ir svarbiausiu Šimtmečio simboliu – tautine vėliava.

Džiaugiamės, kad savo įgyvendintomis iniciatyvomis, subūrę mokyklų bendruomenes prasmingoms veikloms, galime dalyvauti Lietuvos dabarties ir ateities kūrime.