Palangos Vlado Jurgučio
pagrindinė mokykla
Mūsų mokykla naudojasi
el. dienynu TAMO.lt
Skirkite 2 procentus
GPM mūsų mokyklai. Ačiū!
Gruodžio 14 d. švęsime mokyklos 80-ties metų jubiliejų.
Mokykla pradėjo veikti 1938 m. gruodžio 15 d.
Apie pastebėtus galimus korupcijos atvejus Palangos bei kitų miestų gyventojai, Palangos miesto savivaldybės institucijų ir įstaigų tarnautojai (darbuotojai) gali pranešti:
Palangos miesto savivaldybei el. paštu antikorupcija@palanga.lt ir/ar pasitikėjimo telefonu (8 460) 51 502
Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) „Karštąja linija“ visą parą tel.: (8 5) 266 3333 ir/ar el.paštu pranesk@stt.lt
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai el. paštu: daiva.latoziene@jurguciomokykla.lt
1 pamoka
8:00-8:45
10
min
2 pamoka
8:55-9:40
15
min
3 pamoka
9:55-10:40
20
min
4 pamoka
11:00-11:45
20
min
5 pamoka
12:05-12:50
15
min
6 pamoka
13:05-13:50
10
min
7 pamoka
14:00-14:45
Dabar
laikas
ilsėtis
:)

Technologijų mokykla Palangoje
Robotika ir programavimas
Programavimas mikrokompiuteriais BBC micro: bit
Minecraft programavimas
3D projektavimas ir modeliavimas 
Registracija

Dalyvaujame projekte


Informuojame, kad mūsų mokykla partnerio teisėmis dalyvauja Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro įgyvendinamame Lietuvos Respublikos valstybės planavimo projekte „Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra" (projekto kodas 09.2.2-ESFA-V-707-01-0001).
Skaityti plačiau

Mūsų partneriai

Mūsų mokykla bendradarbiauja su Vokietijos Bergeno Riugene regionine mokykla "Am Grünen Berg".

Mokyklą kuruoja bendruomenės pareigūnas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Jurgita Rinkevičienė. Kuruoja Palangos Vlado Jurgučio pagrindinę mokyklą nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų bendrosios prevencijos srityje.

Problemos su el. dienynu Tamo?
Prašome kreiptis tik el. paštu!
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla
Adresas: Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132
El. paštas: info@jurguciomokykla.lt
Telefonas: (8 460) 48962, (8 460) 48984
Faksas: (8 460) 48962
Grd 04
2017
Saviraiškos programa – projektas "Skaitmeninis kinas. Aš tikrai myliu Lietuvą!"

2017 metų gruodžio 1 dieną Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje vyko saviraiškos programos – projekto "Skaitmeninis kinas. Aš tikrai myliu Lietuvą!" baigiamasis renginys. Informacinių technologijų mokytojo metodininko Osvaldo Valiuko inicijuota ir įgyvendinta programa, kurios tikslas – kino meno pagalba populiarinant skaitmeninio kino kūrimą mokinių tarpe, skatinti jų pilietiškumą bei patriotiškumą, Lietuvos istorijos, kaip pamato šiandieninei valstybės stiprybei, išmanymą, sulaukė didelio susidomėjimo. Apie 210 mokinių, saviraiškos programos dalyvių, kurdami trumpametražius filmus, gilino žinias apie filmavimą, montavimą, įgarsinimą; trumpam tapo ir scenaristais, ir aktoriais; subūrę draugus, padedami mokytojų, auklėtojų ar kitų suaugusiųjų, smagiai ir turiningai praleido laisvalaikį, susipažino su įdomiais žmonėmis.


Programai „Skaitmeninis kinas. Aš tikrai myliu Lietuvą!" kūrybinius darbus – vaizdo klipus, vaidybinius, dokumentinius, eksperimentinius filmukus, pateikė mokiniai iš Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos, Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos, Kauno lopšelio – darželio „Sadutė“, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos, Kauno „Varpo“ gimnazijos, Joniškio žemės ūkio mokyklos, LSMU gimnazijos, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijos, Vilniaus privačios gimnazijos, Alytaus Likiškėlių pagrindinės mokyklos, Klaipėdos lėlių teatro, Pasvalio Daujėnų pagrindinės mokyklos, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos.
Saviraiškos programos idėja kino, kaip meno, išgryninančio žmonių tarpusavio santykius, formuojančio asmenybės sąmonę, charakterio bruožus bei įpročius, valią ir elgesį; padedančio žmonėms suartėti su gėriu, grožiu, dora, atspindinčiu gyvenimą, leidžiančiu suvokti jį per kasdienybės formas; ugdančio dorovingumą, jautrumą, gerumą, atidumą, mąstymą, kūrybiškumą bei estetinius jausmus, pagalba atskleisti Lietuvos mokyklų bendruomenių požiūrį ir santykį  į savo šalį, jos istoriją, žmones. 2018 metų vasario 16 dieną Lietuva švęs modernios Lietuvos gimimą. Valstybės atkūrimo šimtmečio  akivaizdoje praeitis suvokiama ne tik kaip priežastis iškilmingai paminėti svarbią sukaktį, bet ir kaip paskata susimąstyti apie praeities svarbą dabarčiai ir dabarties klausimus praeičiai: ką valstybei ir visuomenei pavyko nuveikti per Šimtmetį, kokius svarbiausius tikslus keliame sau artėjant naujam – antrajam Šimtmečiui. Programos – projekto „Skaitmeninis kinas. Aš tikrai myliu Lietuvą!“ dalyviai savo kūrybiniais darbais sveikino Lietuvą su jos 100 metų gimtadieniu.

Gausus projekto dalyvių skaičius rodo, kad vaikai nėra abejingi savo šalies istorijai, yra socialiai atsakingi, pilietiški, bendruomeniški  ir sąmoningi.

Vakaro metu atminimo dovanomis buvo apdovanoti visi saviraiškos programos – projekto dalyviai. „Žiūrovų simpatijos“ nominacija buvo skirta Alytaus Likiškėlių pagrindinės mokyklos 5-8 klasių mokinių sukurtam vaizdo klipui „Kokia nuostabi“, mokytoja Simona Užkurienė bei Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijos 7c klasės mokiniams už eksperimentinį filmą "Jonava", mokytoja Aldona Gailienė.

Saviraiškos programos – projekto "Skaitmeninis kinas. Aš tikrai myliu Lietuvą!" organizatoriai dėkoja visiems projekto dalyviams ir jų mokytojams bei vadovams, mokyklos direktorei Laimutei Benetienei, šios saviraiškos programos rėmėjams – Palangos miesto savivaldybei ir UAB „Technoda“.

Esame įsitikinę, kad filmų kūrėjai savo kūryba nuoširdžiai sveikina Lietuvą su jos reikšmingu, 100 metų jubiliejumi.

Saviraiškos programos – projekto  "Skaitmeninis kinas. Aš tikrai myliu Lietuvą!" komanda.

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Mūsų Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje laukiami visi! Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų

Naudingos
NUORODOS

Daugiau: naudingų nuorodų >>