Reikalingas psichologas, turintis aukštąjį išsilavinimą ir psichologo kvalifikaciją, ne žemesnį nei psichologo magistro kvalifikacinį laipsnį.

Grd 04
Saviraiškos programa – projektas "Skaitmeninis kinas. Aš tikrai myliu Lietuvą!"

2017 metų gruodžio 1 dieną Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje vyko saviraiškos programos – projekto "Skaitmeninis kinas. Aš tikrai myliu Lietuvą!" baigiamasis renginys. Informacinių technologijų mokytojo metodininko Osvaldo Valiuko inicijuota ir įgyvendinta programa, kurios tikslas – kino meno pagalba populiarinant skaitmeninio kino kūrimą mokinių tarpe, skatinti jų pilietiškumą bei patriotiškumą, Lietuvos istorijos, kaip pamato šiandieninei valstybės stiprybei, išmanymą, sulaukė didelio susidomėjimo. Apie 210 mokinių, saviraiškos programos dalyvių, kurdami trumpametražius filmus, gilino žinias apie filmavimą, montavimą, įgarsinimą; trumpam tapo ir scenaristais, ir aktoriais; subūrę draugus, padedami mokytojų, auklėtojų ar kitų suaugusiųjų, smagiai ir turiningai praleido laisvalaikį, susipažino su įdomiais žmonėmis.

Programai „Skaitmeninis kinas. Aš tikrai myliu Lietuvą!" kūrybinius darbus – vaizdo klipus, vaidybinius, dokumentinius, eksperimentinius filmukus, pateikė mokiniai iš Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos, Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos, Kauno lopšelio – darželio „Sadutė“, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos, Kauno „Varpo“ gimnazijos, Joniškio žemės ūkio mokyklos, LSMU gimnazijos, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijos, Vilniaus privačios gimnazijos, Alytaus Likiškėlių pagrindinės mokyklos, Klaipėdos lėlių teatro, Pasvalio Daujėnų pagrindinės mokyklos, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos.
Saviraiškos programos idėja kino, kaip meno, išgryninančio žmonių tarpusavio santykius, formuojančio asmenybės sąmonę, charakterio bruožus bei įpročius, valią ir elgesį; padedančio žmonėms suartėti su gėriu, grožiu, dora, atspindinčiu gyvenimą, leidžiančiu suvokti jį per kasdienybės formas; ugdančio dorovingumą, jautrumą, gerumą, atidumą, mąstymą, kūrybiškumą bei estetinius jausmus, pagalba atskleisti Lietuvos mokyklų bendruomenių požiūrį ir santykį  į savo šalį, jos istoriją, žmones. 2018 metų vasario 16 dieną Lietuva švęs modernios Lietuvos gimimą. Valstybės atkūrimo šimtmečio  akivaizdoje praeitis suvokiama ne tik kaip priežastis iškilmingai paminėti svarbią sukaktį, bet ir kaip paskata susimąstyti apie praeities svarbą dabarčiai ir dabarties klausimus praeičiai: ką valstybei ir visuomenei pavyko nuveikti per Šimtmetį, kokius svarbiausius tikslus keliame sau artėjant naujam – antrajam Šimtmečiui. Programos – projekto „Skaitmeninis kinas. Aš tikrai myliu Lietuvą!“ dalyviai savo kūrybiniais darbais sveikino Lietuvą su jos 100 metų gimtadieniu.

Gausus projekto dalyvių skaičius rodo, kad vaikai nėra abejingi savo šalies istorijai, yra socialiai atsakingi, pilietiški, bendruomeniški  ir sąmoningi.

Vakaro metu atminimo dovanomis buvo apdovanoti visi saviraiškos programos – projekto dalyviai. „Žiūrovų simpatijos“ nominacija buvo skirta Alytaus Likiškėlių pagrindinės mokyklos 5-8 klasių mokinių sukurtam vaizdo klipui „Kokia nuostabi“, mokytoja Simona Užkurienė bei Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijos 7c klasės mokiniams už eksperimentinį filmą "Jonava", mokytoja Aldona Gailienė.

Saviraiškos programos – projekto "Skaitmeninis kinas. Aš tikrai myliu Lietuvą!" organizatoriai dėkoja visiems projekto dalyviams ir jų mokytojams bei vadovams, mokyklos direktorei Laimutei Benetienei, šios saviraiškos programos rėmėjams – Palangos miesto savivaldybei ir UAB „Technoda“.

Esame įsitikinę, kad filmų kūrėjai savo kūryba nuoširdžiai sveikina Lietuvą su jos reikšmingu, 100 metų jubiliejumi.

Saviraiškos programos – projekto  "Skaitmeninis kinas. Aš tikrai myliu Lietuvą!" komanda.