Palangos Vlado Jurgučio
pagrindinė mokykla
Mūsų mokykla naudojasi
el. dienynu TAMO.lt
Skirkite 2 procentus
GPM mūsų mokyklai. Ačiū!
Gruodžio 14 d. švęsime mokyklos 80-ties metų jubiliejų.
Mokykla pradėjo veikti 1938 m. gruodžio 15 d.
Apie pastebėtus galimus korupcijos atvejus Palangos bei kitų miestų gyventojai, Palangos miesto savivaldybės institucijų ir įstaigų tarnautojai (darbuotojai) gali pranešti:
Palangos miesto savivaldybei el. paštu antikorupcija@palanga.lt ir/ar pasitikėjimo telefonu (8 460) 51 502
Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) „Karštąja linija“ visą parą tel.: (8 5) 266 3333 ir/ar el.paštu pranesk@stt.lt
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai el. paštu: daiva.latoziene@jurguciomokykla.lt
1 pamoka
8:00-8:45
10
min
2 pamoka
8:55-9:40
15
min
3 pamoka
9:55-10:40
20
min
4 pamoka
11:00-11:45
20
min
5 pamoka
12:05-12:50
15
min
6 pamoka
13:05-13:50
10
min
7 pamoka
14:00-14:45
Dabar
laikas
ilsėtis
:)

Technologijų mokykla Palangoje
Robotika ir programavimas
Programavimas mikrokompiuteriais BBC micro: bit
Minecraft programavimas
3D projektavimas ir modeliavimas 
Registracija

Dalyvaujame projekte


Informuojame, kad mūsų mokykla partnerio teisėmis dalyvauja Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro įgyvendinamame Lietuvos Respublikos valstybės planavimo projekte „Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra" (projekto kodas 09.2.2-ESFA-V-707-01-0001).
Skaityti plačiau

Mūsų partneriai

Mūsų mokykla bendradarbiauja su Vokietijos Bergeno Riugene regionine mokykla "Am Grünen Berg".

Mokyklą kuruoja bendruomenės pareigūnas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Jurgita Rinkevičienė. Kuruoja Palangos Vlado Jurgučio pagrindinę mokyklą nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų bendrosios prevencijos srityje.

Problemos su el. dienynu Tamo?
Prašome kreiptis tik el. paštu!
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla
Adresas: Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132
El. paštas: info@jurguciomokykla.lt
Telefonas: (8 460) 48962, (8 460) 48984
Faksas: (8 460) 48962
Grd 01
2017
Penktokų krikštynos
Lapkričio 17 dieną, mokyklos aktų salėje įvyko labai svarbi penktokams šventė -  jų krikštynos. Renginį organizavo ir ruošė mokinių taryba, kuriai vadovauja direktorės pavaduoja neformaliajam ugdymui Alma Pronckūnienė.

Šiais metais renginiui pasirinkta tema - “Nuotykių sala”. Penktokus pasitiko, kelionės pradžią paskelbė ir į salą palydėjo stiuardesės, pasveikino mokyklos šokių grupės “Vėtrungė” šokėjos. Po jų pasirodymo, visi penktokai prisistatė susirinkusiesiems: 5a klasės mokiniai savaip pakeitė ir atliko žinomą Šventinio bankucheno dainą “Lietuvos istorijos repas”,  5b klasė papasakojo apie save ir savo pomėgius, na o 5c klasė dainavo ir visiems parodė pačių iš anksto parengtą pristatymą.
Pasibaigus penktokų prisistatymams, prasidėjo užduočių maratonas. Pirmoji užduotis, tekusi mokiniams - sutvarstyti ligonį. Geriausi ir greičiausi tvarstytojai pasirodė esantys 5a klasės mokiniai. Vėliau visiems reikėjo nupiešti savo klasės auklėtojų portretus ir papasakoti apie mokytojų laisvalaikį bei pomėgius. Trečioji užduotis visus labai nudžiugino, kadangi reikėjo paruošti savo pasirinktą patiekalą. Norint įrodyti, kad yra verti penktokų vardo, mokiniams teko paplušėti ir pademonstruoti savo išmonę, žinias, muzikinius gebėjimus ir fizinį pasirengimą šokant, mėginant  atspėti dainą ir atliekant sportines užduotis.

Sėkmingai įveikę visus išbandymus ir įrodę savo gebėjimus bei sumanumą, penktokai buvo simboliškai “pakrikštyti” vandeniu ir tapo visaverčiais pagrindinės mokyklos bendruomenės nariais, o klasių auklėtojos buvo apdovanotos gėlių vėriniais. Po to visi grįžo į klases pailsėti ir šėlo diskotekoje.
 
Emilia Sebeckis, Pijus Mickevičius, Ugnė Viršilaitė, 5a klasės mokiniai, žurnalistų būrelio nariai

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Mūsų Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje laukiami visi! Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų

Naudingos
NUORODOS

Daugiau: naudingų nuorodų >>