Reikalingas psichologas, turintis aukštąjį išsilavinimą ir psichologo kvalifikaciją, ne žemesnį nei psichologo magistro kvalifikacinį laipsnį.

Grd 01
Penktokų krikštynos
Lapkričio 17 dieną, mokyklos aktų salėje įvyko labai svarbi penktokams šventė -  jų krikštynos. Renginį organizavo ir ruošė mokinių taryba, kuriai vadovauja direktorės pavaduoja neformaliajam ugdymui Alma Pronckūnienė.

Šiais metais renginiui pasirinkta tema - “Nuotykių sala”. Penktokus pasitiko, kelionės pradžią paskelbė ir į salą palydėjo stiuardesės, pasveikino mokyklos šokių grupės “Vėtrungė” šokėjos. Po jų pasirodymo, visi penktokai prisistatė susirinkusiesiems: 5a klasės mokiniai savaip pakeitė ir atliko žinomą Šventinio bankucheno dainą “Lietuvos istorijos repas”,  5b klasė papasakojo apie save ir savo pomėgius, na o 5c klasė dainavo ir visiems parodė pačių iš anksto parengtą pristatymą.
Pasibaigus penktokų prisistatymams, prasidėjo užduočių maratonas. Pirmoji užduotis, tekusi mokiniams - sutvarstyti ligonį. Geriausi ir greičiausi tvarstytojai pasirodė esantys 5a klasės mokiniai. Vėliau visiems reikėjo nupiešti savo klasės auklėtojų portretus ir papasakoti apie mokytojų laisvalaikį bei pomėgius. Trečioji užduotis visus labai nudžiugino, kadangi reikėjo paruošti savo pasirinktą patiekalą. Norint įrodyti, kad yra verti penktokų vardo, mokiniams teko paplušėti ir pademonstruoti savo išmonę, žinias, muzikinius gebėjimus ir fizinį pasirengimą šokant, mėginant  atspėti dainą ir atliekant sportines užduotis.

Sėkmingai įveikę visus išbandymus ir įrodę savo gebėjimus bei sumanumą, penktokai buvo simboliškai “pakrikštyti” vandeniu ir tapo visaverčiais pagrindinės mokyklos bendruomenės nariais, o klasių auklėtojos buvo apdovanotos gėlių vėriniais. Po to visi grįžo į klases pailsėti ir šėlo diskotekoje.

Emilia Sebeckis, Pijus Mickevičius, Ugnė Viršilaitė, 5a klasės mokiniai, žurnalistų būrelio nariai