Gruodžio 14 d. švęsime mokyklos 80-ties metų jubiliejų.
Mokykla pradėjo veikti 1938 m. gruodžio 15 d.

Grd 01
Septintokų apsilankymas Policijos komisariate
Lapkričio 20 dieną 7b klasės mokiniai, lydimi klasės vadovės Oksanos Kokorevič ir socialinės pedagogės Linos Kunickienės, lankėsi Palangos Policijos komisariate, kur buvo svetingai  sutikti. Bendruomenės pareigūnė Jurgita Rinkevičienė supažindino mokinius su komisariato veikla bei policininko darbu. Apžiūrėjome moderniai įrengtas komisariato patalpas, sužinojome apie pareigūnų veiksmus sulaikant viešąją tvarką pažeidusius ar nusikalstama veikla užsiimančius asmenis.

Bendruomenės pareigūnė Jurgita Rinkevičienė, padedama savo kolegos Palangos policijos reagavimo skyriaus vyresniojo tyrėjo Petro Mačiulio, pademonstravo vykstančių į įvykio  vietą pareigūnų būtinųjų priemonių rinkinį, kovinę ginkluotę bei policijos pareigūnų tarnybinio automobilio įrangą. Mokinukai nepraleido progos su minėta įranga susipažinti iš arčiau.  Grįžtant į mokyklą keletas mokinių kalbėjosi apie galimybę užaugę tapti pareigūnais,  svarstė ar jiems pavyktų įvykdyti policijos darbuotojams keliamus fizinės parengties normatyvus.

Socialinė pedagogė
Lina Kunickienė