Reikalingas psichologas, turintis aukštąjį išsilavinimą ir psichologo kvalifikaciją, ne žemesnį nei psichologo magistro kvalifikacinį laipsnį.

Grd 01
Kūrybinės keramikos dirbtuvės
Lapkričio 22-23 dienomis mūsų mokykloje veikė kūrybinės keramikos dirbtuvės. Tai – vienas iš kūrybinio miesto projekto „Prie istorijos prisilietus“ etapų įgyvendinimas.

Vadovaujami Palangos miesto keramikų Vytauto ir Inetos Šypalių, mūsų mokiniai – eskizų laimėtojai lipdė molines lenteles, ant kurių perkėlė savo piešinius. Vaikai kočiojo molį, jį formavo. Piešė ant savo padarytos molinės plytelės ir piešinį spalvino.  Dauguma jų pirmą kartą turėjo progą dirbti su šia medžiaga, tačiau dirbo susikaupę, atsakingai. Po užsiėmimo visi, kaip susitarę, tvirtino, kad šis darbas labai patiko. Mokiniai didžiavosi, jog būtent jų darbai pateko į šį etapą ir bus matomi mieste ir mokykloje.

Daiva Latožienė
neformaliojo ugdymo organizatorė