Gruodžio 14 d. švęsime mokyklos 80-ties metų jubiliejų.
Mokykla pradėjo veikti 1938 m. gruodžio 15 d.

Lap 29
LIMK (Lietuvos iniciatyvių mokyklų klubas) konferencija "Reformacija – 500"
2017 metų lapkričio 23 – 24 dienomis mieste prie Jūros – Tauragėje, „Šaltinio“ progimnazijoje vyko LIMK (Lietuvos iniciatyvių mokyklų klubas) konferencija „Reformacija – 500 “. Joje Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai atstovavo mokytojai Loreta Stonienė, istorijos mokytojas metodininkė ir Egidijus Šalkauskis, geografijos mokytojas metodininkas. Jau 23-ąjį kartą vykstančioje konferencijoje dalyvavo daugiau nei 70 pedagogų iš įvairių Lietuvos regionų, kurie ne tik išklausė liuteronų kunigo Mindaugo Dikšaičio pranešimo apie reformaciją Lietuvoje, bet ir aptarė švietimo aktualijas, pasidalijo mintimis apie edukacines inovacijas. Apsilankius „Versmės‘‘ gimnazijoje, jos moksleiviai pristatė išsamų pranešimą apie žymiausius Tauragės krašto reformacijos atstovus. Konferencijos dalyviai taip pat išklausė ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidento Roberto Dargio pranešimo, bei Tauragės rajono mero Sigito Mičiulio idėjos Lietuvai – „100 ąžuolų kiekvienoje savivaldybėje“. Išaušusią dieną buvo surengtos pažintinės ekskursijos po Rambyno regioninį parką bei Tauragės miestą.

Egidijus Šalkauskis, geografijos mokytojas metodininkas