Palangos Vlado Jurgučio
pagrindinė mokykla
Mūsų mokykla naudojasi
el. dienynu TAMO.lt
Skirkite 2 procentus
GPM mūsų mokyklai. Ačiū!
Gruodžio 14 d. švęsime mokyklos 80-ties metų jubiliejų.
Mokykla pradėjo veikti 1938 m. gruodžio 15 d.
Apie pastebėtus galimus korupcijos atvejus Palangos bei kitų miestų gyventojai, Palangos miesto savivaldybės institucijų ir įstaigų tarnautojai (darbuotojai) gali pranešti:
Palangos miesto savivaldybei el. paštu antikorupcija@palanga.lt ir/ar pasitikėjimo telefonu (8 460) 51 502
Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) „Karštąja linija“ visą parą tel.: (8 5) 266 3333 ir/ar el.paštu pranesk@stt.lt
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai el. paštu: daiva.latoziene@jurguciomokykla.lt
1 pamoka
8:00-8:45
10
min
2 pamoka
8:55-9:40
15
min
3 pamoka
9:55-10:40
20
min
4 pamoka
11:00-11:45
20
min
5 pamoka
12:05-12:50
15
min
6 pamoka
13:05-13:50
10
min
7 pamoka
14:00-14:45
Dabar
laikas
ilsėtis
:)

Technologijų mokykla Palangoje
Robotika ir programavimas
Programavimas mikrokompiuteriais BBC micro: bit
Minecraft programavimas
3D projektavimas ir modeliavimas 
Registracija

Dalyvaujame projekte


Informuojame, kad mūsų mokykla partnerio teisėmis dalyvauja Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro įgyvendinamame Lietuvos Respublikos valstybės planavimo projekte „Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra" (projekto kodas 09.2.2-ESFA-V-707-01-0001).
Skaityti plačiau

Mūsų partneriai

Mūsų mokykla bendradarbiauja su Vokietijos Bergeno Riugene regionine mokykla "Am Grünen Berg".

Mokyklą kuruoja bendruomenės pareigūnas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Jurgita Rinkevičienė. Kuruoja Palangos Vlado Jurgučio pagrindinę mokyklą nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų bendrosios prevencijos srityje.

Problemos su el. dienynu Tamo?
Prašome kreiptis tik el. paštu!
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla
Adresas: Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132
El. paštas: info@jurguciomokykla.lt
Telefonas: (8 460) 48962, (8 460) 48984
Faksas: (8 460) 48962
Lap 23
2017
Tarptautinė Tolerancijos diena Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje

Nuo 1995 metų UNESCO sprendimu lapkričio 16-ąją pasaulyje ir Lietuvoje kasmet minima Tarptautinė tolerancijos diena. Palangos Vlado Jurgučio mokyklos bendruomenė šiemet pažymėjo šią dieną gausybe renginių ir edukacinių veiklų, skatinančių mokinių ir mokyklos darbuotojų tolerantiškumą, supratingumą ir pakantumą vienas kitam. Šią dieną mokykloje pasirinktos neįprastos ir netradicinės veiklos: mokytojai suplanavo mokiniams dieną be įprastų pamokų - vietoj jų 1-4 klasių mokiniai dalyvavo šiai dienai skirtuose renginiuose, o 5-10 klasių mokiniai buvo kviečiami įsitraukti į įvairias veiklas kūrybinėse dirbtuvėse.

Šią dieną visi pradinių klasių mokiniai pradėjo rinkdami ir pagerbdami tolerantiškiausius klasės draugus, o po to visų laukė viktorina - ¨Vaikai keičia pasaulį”. Komandų nariai ruošė originalius prisistatymus, atliko kūrybines, logines ir sportines užduotis. Na, o sirgaliai ne tik aktyviai palaikė draugus, bet ir padėjo savo komandoms įsitraukdami į užduočių atlikimo procesą. Geriausiai pasirodžiusieji buvo apdovanoti. 12 valandą Palangos miesto vaikų bibliotekoje visų laukė iškilmingas projekto  “Aš gyvenu draugiškoje aplinkoje” parodos atidarymas. Šiame projekte dalyvavo visi Palangos ir Šventosios pradinių klasių mokiniai. Projekto metu surinktos vaikų gamintos rankos su vardais ir pačių užrašytais šiltais žodžiais buvo suklijuotos į didelį paveikslą „LIETUVA“. Tardama sveikinimo žodžius ir perkirpdama kaspiną parodą atidarė mokyklos direktorė Laimutė Benetienė. Toks parodos atidarymas padarė didelį įspūdį mokiniams, kurie kaspino perkirpimą palydėjo susižavėjimo šūksniais. Šiuos renginius organizavo Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojos: Loreta Dumčienė, Rima Kontrimaitė, Danguolė Jančienė, Aurelija Anužienė.

Vyresniųjų klasių mokiniai, susirinkę į mokyklą, pirmiausia susitiko su klasės auklėtojais ir dalyvavo veikloje “Nuo tolerancijos prasideda Taika”, kurios metu aptarė iškylančias problemas, diskutavo ir siūlė kaip tapti tolerantiškesniais, draugiškesniais vienas kitam, išvengti patyčių. Po to mokiniai buvo pakviesti dalyvauti skirtingose veiklose, kurios vyko mokytojų organizuotose kūrybinėse dirbtuvėse. Iš viso mokykloje veikė 8 dirbtuvės. Netradicinio ugdymo dieną specialioji pedagogė Birutė Petrošienė pasiūlė vieną iš mokyklos erdvių pavadinti Laisvės aikšte. Ruošiantis Lietuvos atkūrimo 100-mečiui, svarbu, kad mokykla pajustų šventinę dvasią ir visi mokiniai prie šventiškos nuotaikos kūrimo savo darbais. Siekiama, skatinti mokinių domėjimąsi savo valstybės istorija, kultūra, ugdyti mokinių pilietiškumą ir kūrybinius gebėjimus. Dirbtuvėlėse ,,Laisvės spalvos", iš popieriaus 5-7 klasių mokiniai lankstė origamius, kuriuos vėliau komponuos ant sienos Laisvės aikštėje. Po truputį, mokinių rankomis, ši erdvė keisis, kiekvieną rytą mokinius pasitiks šventinė nuotaika. Aštuntokai iš šiaudelių rišo lietuviškų sodų fragmentus, aiškinosi apie jo, kaip sumažinto „pasaulio modelio“ prasmę mūsų papročiuose. Technologijų mokytoja Janina Galdikienė organizavo ir vedė veiklą “Draugystės apyrankė”. Čia mokiniams buvo pasiūlyta pačių rankomis sau ir draugams pagaminti draugystę simbolizuojančias apyrankes. Dirbtuvėlėse pavadinimu “Šiltos letenėlės” mokyklos bibliotekos vedėjos Jūratė Kolesinskienė ir Zosė Vėbrienė kvietė mokinius padirbėti dėl kilnaus tikslo: iš senų megztinių, nebereikalingų tekstilės gaminių vaikai siuvo guolius beglobiams gyvūnams. Veikloje “Padėk draugui” kūno kultūros mokytojas Romualdas Pakalniškis mokiniams pasiūlė įsitraukti į aktyvią veiklą, na o lietuvių kalbos mokytojos Eglė Survilaitė - diskutuoti “Tolerancijos forume”. Čia mokiniai žiūrėjo žurnalistų būrelio narių sukurtą filmuką tolerancijos dienai, išsakė kas jiems yra ir ką reiškia, kuo svarbi tolerancija; mokėsi pastebėti ir kalbėti  pozityvius dalykus apie savo klasės draugus.

Ši netradicinės ugdymo veiklos diena suteikė progą mokyklos mokiniams ir mokytojams pabendrauti netradicinėje aplinkoje, įgyvendinti kūrybinius sumanymus, mokytis pakantumo. Džiugu, kad mokiniai noriai ir aktyviai įsitraukė į pasiūlytas veiklas ir išreiškė norą kurti draugišką ir tolerantišką kiekvienam mokyklos bendruomenės nariui aplinką.

Eglė Survilaitė, lietuvių kalbos mokytoja

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Mūsų Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje laukiami visi! Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų

Naudingos
NUORODOS

Daugiau: naudingų nuorodų >>