Reikalingas psichologas, turintis aukštąjį išsilavinimą ir psichologo kvalifikaciją, ne žemesnį nei psichologo magistro kvalifikacinį laipsnį.

Lap 21
Su Vlado Jurgučio vardu – 20 metų

„1997 metais lapkričio 7 dieną Palangos 2-ojoje vidurinėje mokykloje įvyko iškilminga Vlado Jurgučio vardo suteikimo šiai įstaigai ceremonija. Joje dalyvavo Lietuvos banko, Lietuvos mokslų akademijos, Žemaičių kultūros draugijos atstovai, miesto Savivaldybės vadovai. Mokyklos direktorė Genoveita Krasauskienė padėkojo Jurgučio giminėms, miesto valdžiai, Švietimo skyriui už suteiktą teisę vadintis garbaus ikikarinės Lietuvos banko vadovo, profesoriaus V. Jurgučio vardu. Buvęs miesto Tarybos pirmininkas bei V. Jurgučio giminaitis Bronius Martinkus mokyklai padovanojo žymiosios asmenybės portretą. Ceremonijos dalyviai Palangos miesto kapinėse padėjo gėlių ant V. Jurgučio ir jo artimųjų kapų. Vakarop prie Piktuižio gatvės 13-ojo namo miesto meras Pranas Žeimys ir Lietuvos banko valdybos narė Birutė Grikinytė susirinkusių palangiškių ir svečių akivaizdoje atidengė žymeklį – stelą, skelbiančią, jog šiame name 1885 metais gimė būsimasis profesorius. Skambėjo Palangos šaulių choro, „Bočių“ kolektyvo dainos. Vakare miesto viešojoje bibliotekoje prasidėjo gražus V. Jurgučio atminimo vakaras. Kitą dieną „Žilvino“ poilsio namų salėje vyko mokslinė konferencija.“ („Vakarinė Palanga“ 2012-09-06).

Nuo tos dienos, kurią aprašė mūsų miesto laikraštis, jau praėjo 20 metų. Siekdami paminėti šią iškilmingą sukaktį, mokykloje organizavome įvairias veiklas. Pradinių klasių mokiniai per dailės pamokas su savo mokytojomis piešė mūsų mokyklą ir mokyklos viešojoje erdvėje surengė piešinių parodą. Penktų ir šeštų klasių mokiniai klasių valandėlių metu lankėsi mokyklos muziejuje, kur susipažino su kunigo, ekonomikos mokslų daktaro, profesoriaus bei Lietuvos banko organizatoriaus Vlado Jurgučio biografija ir mūsų mokyklos istorija. Šias ekskursijas mokiniams pravedė istorijos mokytoja metodininkė Loreta Stonienė. Na, o septintų, aštuntų ir dešimtų klasių pilietiški mokiniai , paraginti kūno kultūros mokytojų metodininkų Tatjanos Stankevičienės, Artūro Podlinevo , Romualdo Pakalniškio,  geografijos mokytojo metodininko Egidijaus Šalkauskio ir istorijos mokytojos metodininkės Daivos Latožienės, dalyvavo bėgime „Su Vlado Jurgučio vardu – 20 metų“. Bėgimas vyko nuo Vlado Jurgučio gimtinės -  Joskaudų kaimo, Kretingos rajone iki Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos. Mokyklos erdvėje  prie Vlado Jurgučio biusto, bėgimo dalyvius pasitiko mokyklos direktorė Laimutė Benetienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Saulė Paulikienė. Direktorė šiltai pasveikino bėgimo dalyvius ir įteikė jiems padėkas. Istorijos mokytoja metodininkė Loreta Stonienė mokiniams papasakojo apie Vladą Jurgutį.

Po iškilmingo padėkų teikimo, visi bėgimo dalyviai buvo pakviesti pasivaišinti šilta arbata su vaišėmis, kurias ruošė technologijų mokytojos metodininkės Janina Galdikienė ir Jolanta Čėsnienė.

Daiva Latožienė neformaliojo ugdymo organizatorė