Reikalingas psichologas, turintis aukštąjį išsilavinimą ir psichologo kvalifikaciją, ne žemesnį nei psichologo magistro kvalifikacinį laipsnį.

Lap 15
Netradicinė ugdomoji veikla Šiauliuose
Spalio 20 d. 3b klasės mokiniai kartu su savo mokytoja Rima Kontrimaite vykdė netradicinę ugdomąją veiklą. Lankėsi Šiaulių  šokolado muziejuje, susipažino su šokolado istorija, sužinojo, kad šokoladas gaminamas iš kakavmedžio pupelių. Šokolado dirbtuvėlėse gamino savo šokoladinius skanumynus, kurie tapo nuostabia  dovana namiškiams. Šiaulių dviračių muziejuje susipažino su dviračių istorija ir jų gamyba Lietuvoje, pamatė daug įdomių senovinių dviračių, pasiaiškino apie dviračio konstrukciją ir saugų važiavimą juo, išgirdo apie didžiąsias lietuvių keliones dviračiais. Patys pabandė važiuoti  neįprastos konstrukcijos dviračiais.

Po šios smagios edukacinės ir profesinės veiklinimo programos veiklos  trumpam tapo turistais. Pėsčiųjų gatve nukeliavo iki Saulės laikrodžio aikštės, kurioje puikuojasi aukščiausias saulės laikrodis “Auksinis berniukas” bei Talkšos ežero, ant kurio kranto stovi didžiausia gyvūno skulptūra “Geležinė lapė”. Kelionė traukiniu buvo įdomi ir turininga, nes susipažino su traukinio valdymo pultu, mat  konduktorius, pasitaręs su mašinistu,  leido įeiti į mašinisto kabiną. Ši netradicinė ugdomoji veikla  suteikė naujos patirties,  žinių, džiugių įspūdžių bei smagaus bendravimo.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
Rima Kontrimaitė