Palangos Vlado Jurgučio
pagrindinė mokykla
Mūsų mokykla naudojasi
el. dienynu TAMO.lt
Skirkite 2 procentus
GPM mūsų mokyklai. Ačiū!
Gruodžio 14 d. švęsime mokyklos 80-ties metų jubiliejų.
Mokykla pradėjo veikti 1938 m. gruodžio 15 d.
Apie pastebėtus galimus korupcijos atvejus Palangos bei kitų miestų gyventojai, Palangos miesto savivaldybės institucijų ir įstaigų tarnautojai (darbuotojai) gali pranešti:
Palangos miesto savivaldybei el. paštu antikorupcija@palanga.lt ir/ar pasitikėjimo telefonu (8 460) 51 502
Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) „Karštąja linija“ visą parą tel.: (8 5) 266 3333 ir/ar el.paštu pranesk@stt.lt
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai el. paštu: daiva.latoziene@jurguciomokykla.lt
1 pamoka
8:00-8:45
10
min
2 pamoka
8:55-9:40
15
min
3 pamoka
9:55-10:40
20
min
4 pamoka
11:00-11:45
20
min
5 pamoka
12:05-12:50
15
min
6 pamoka
13:05-13:50
10
min
7 pamoka
14:00-14:45
Dabar
laikas
ilsėtis
:)

Technologijų mokykla Palangoje
Robotika ir programavimas
Programavimas mikrokompiuteriais BBC micro: bit
Minecraft programavimas
3D projektavimas ir modeliavimas 
Registracija

Dalyvaujame projekte


Informuojame, kad mūsų mokykla partnerio teisėmis dalyvauja Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro įgyvendinamame Lietuvos Respublikos valstybės planavimo projekte „Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra" (projekto kodas 09.2.2-ESFA-V-707-01-0001).
Skaityti plačiau

Mūsų partneriai

Mūsų mokykla bendradarbiauja su Vokietijos Bergeno Riugene regionine mokykla "Am Grünen Berg".

Mokyklą kuruoja bendruomenės pareigūnas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Jurgita Rinkevičienė. Kuruoja Palangos Vlado Jurgučio pagrindinę mokyklą nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų bendrosios prevencijos srityje.

Problemos su el. dienynu Tamo?
Prašome kreiptis tik el. paštu!
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla
Adresas: Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132
El. paštas: info@jurguciomokykla.lt
Telefonas: (8 460) 48962, (8 460) 48984
Faksas: (8 460) 48962
Lap 08
2017
Respublikinė gamtamokslinė praktinė konferencija "Jaunųjų tyrėjų laboratorija"
2017 m. spalio 30 d.  Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos 1b klasės mokiniai Greta Drungilaitė ir Matas Kairys, lydimi pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Erikos Lukauskienės bei 3b klasės mokinės Juta Maciulevičiūtė ir Vytautė Kryževičiūtė, lydimos pradinio ugdymo vyresniosios mokytojos Loretos Dumčienės dalyvavo  Kretingos Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos organizuotoje respublikinėje gamtamokslinėje praktinėje konferencijoje ,,Jaunųjų tyrėjų laboratorija“.  Konferencijos tikslas – ugdyti mokinių gamtamokslinį raštingumą, skatinti stebėti ir tyrinėti supančią aplinką, pasidalinti žiniomis ir patirtimi apie tyrimų metodų taikymą. Konferencijos metu trečiokės pristatė ir parodė bandymą ,,Dirbtinis sniegas“, pirmokai  paaiškino ir parodė eksperimentą ,,Ar galima vaikščioti kiaušiniais?“.

Su didžiuliu smalsumu bei susidomėjimu jaunieji tyrinėtojai stebėjo, kaip susidaro rūkas, kyla putojantis fontanas, ugnikalnis; kaip galima piešti ant pieno, vandeniu plukdyti plastiliną, kokia yra dujų galia, ką reiškia vandens tankis; kas yra tonoskopas, kokie įdomūs ir daug žinių suteikiantys yra trumpalaikiai bei ilgalaikiai eksperimentai, atliekami su augalais ir kt.

Mokiniai, pristatydami savo bei stebėdami kitų demonstruojamus bandymus ne tik įdomiai ir prasmingai praleido kupiną įspūdžių dieną, bet įgijo daug naujų gamtamokslinių žinių, suprato ne vieną fizikos dėsnį, parodė savo šaunius gebėjimus. Visi jaunieji tyrėjai buvo apdovanoti padėkos raštais ir po renginio pakviesti į Kretingos muziejaus žiemos sodą.

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Mūsų Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje laukiami visi! Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų

Naudingos
NUORODOS

Daugiau: naudingų nuorodų >>