Rgp 31
MARGASPALVĖ „VASARA SU BENDRAAMŽIAIS”
Birželio 5-20 dienomis mokykloje  gyvai šurmuliavo dienos užimtumo stovyklą „Vasara su bendraamžiais” lankantys vaikai. Stovykla organizuota įgyvendinant  Palangos miesto savivaldybės remiamą vaikų vasaros  poilsio programą.

Vasarotojams veiklos nestigo – čia veikė kūrybinės dirbtuvės, kuriose vaikai konstravo, piešė, klijavo, modeliavo, specialiais dažais tapė ant plastiko ir stiklo.  Dailės mokytoja Ramunė Grikštaitė  supažindino stovyklautojus su lipdymo iš  molio technika, technologijų mokytoja Janina Galdikienė vedė dekupažo užsiėmimus, konsultavo Amandą Paulius (6a kl.), Mariją Vieversytę (5a kl.) bei Eriką  Budrecką (7c. kl.), atnaujinusius mokyklos „Bendraamžių” klubo staliuką.

Stovyklautojai šėlo mokytojos Birutės Gikarienės ir jos auklėtinių organizuotoje gatvės šokių pamokoje, dalyvavo „Madų iš atliekų”, „Bičiulių” bei „Talentų” šou,  smėlio pilių konkurse,  lydimi technologijų mokytojos Jolantos Čėsnienės ieškojo Palangos „Birutės” parke slypinčio lobio, dalyvavo kūno kultūros mokytojos Tatjanos Stankevičienės organizuotame sparčiajame žygyje „Tarp dviejų kalnų”, išbandė tyrėjų amplua mokytojos Almos Stričkaitės pravestame eksperimentinės chemijos užsiėmime.  rungėsi komandą formuojančiose sportinėse, intelektualinėse bei kūrybinėse rungtyse, dalyvavo lietuvių kalbos mokytojos Loretos Kulienės vedamame teatro improvizacijų užsiėmime, gėrė kvapnią mėtų arbatą...

Netrūko ir susikaupimo minučių. Birželio 14 –ąją – Gedulo ir vilties dieną istorijos mokytoja Daiva Latožienė priminė stovyklautojams šios atmintinos dienos reikšmę, skatino pasidomėti savo šeimos istorija, rinkti bei užrašyti dar gyvų liudininkų pasakojimus apie džiugius ir skaudžius praeities įvykius.

Stovykloje vaikai lavino bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, mokėsi konstruktyviai  spręsti konfliktus. Vaikai susibičiuliavo su savanoriais - stovykloje  ypač pagelbėjusiais, žaidimus, konkursus bei komandos formavimo užduotis organizavusiais vyresniųjų klasių mokiniais - „Bendraamžių” klubo prezidente Rosita Bertyte, Laurynu Kardoku, Vaiva Petrikaite (8b kl.), Jonu Inta (8a kl.), Gabriele Čekyte ir Eriku Budrecku (7c kl.), Gintare  Knietaite (7a kl.).

Stovyklautojų bei jų tėvelių vardu dėkoju visai savanorių – mokinių bei mokytojų komandai, savo neįkainojamu indėliu praturtinusiai  „Vasaros su Bendraamžiais” įspūdžius.

Daugiau nuotraukų čia.

Socialinė pedagogė Lina Kunickienė