Reikalingas psichologas, turintis aukštąjį išsilavinimą ir psichologo kvalifikaciją, ne žemesnį nei psichologo magistro kvalifikacinį laipsnį.

Rgs 01
RUGSĖJO 1-OSIOS ŠVENTĖ MOKYKLOJE

Ir vėl rugsėjis, ir vėl pakvipo rudeniu, kuris pakvietė visus į mokslo ir žinių pasaulį. Mokykloje šį rytą skambėjo juokas, gėlių žiedais pasipuošę mokiniai skubėjo į Rusėjo 1-osios šventę. Jos metu gerbiama mokyklos direktorė Laimutė Benetienė  palinkėjo sėkmės keliaujant mokslo ir žinių keliu, pristatė klasių auklėtojus ir naujai atvykusias pradinio ugdymo mokytojas Eriką Lukauskienę, Aureliją Anužienę bei lietuvių kalbos mokytoją Eglę Survilaitę. Šventėje lankėsi Palangos miesto administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Staskonienė ir Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Nijolė Vargonienė . Šventėje skambėjo eilės, mokyklos solistės Paulė Visockytė (5a kl.) ir Marija Vieversytė (6a kl.) sveikino šventės dalyvius skambiomis dainomis, o mokyklos šokių studija „Vėtrungė“ skyrė visiems nuotaikingus šokius. Į šventę atvykusios Pepės, 4b klasės mokinės Roberta Brasaitė ir Emilija Šporaitė, į sceną pakvietė pačius mažiausiuosius mokyklos mokinius - pirmokėlius, kurie savo mokytojų Elenos Bendikienės, Aurelijos Anužienės, Erikos Lukauskienės padrąsinti tarė skambius žodžius apie rugsėjį. Šventę vedė Agnė Dimaitė (6b kl. ) ir  Auksė Keciorytė (7a kl.). Gražių, prasmingų darbų naujuosiuose 2017-2018 mokslo metuose.

Alma Pronckūnienė,
direktorės pavaduotoja neformaliajam ugdymui