Naujienų archyvas 2016-2017 mokslo metai

Geg 28
Informacinių technologijų konkursas

Gegužės 18 d. „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje įvyko informacinių technologijų konkursas „Vėžliukas - mano draugas“. Dalyvavo komandos iš Palangos Vlado Jurgučio, Šventosios ir „Baltijos“ pagrindinių mokyklų. Tai pirmasis tokio pobūdžio renginys, kai Palangos miesto savivaldybės mokyklų šeštokai galėjo pasivaržyti ir parodyti savo informacinių technologijų žinias, įgytus gebėjimus, kūrybiškumą bei darbo  patirtį  specialiose programinėse aplinkose.  Mokinių tikslas buvo sukurti kompiuterinę animaciją su keliais judančiais veikėjais.

Vertinimo komisijai teko nelengva užduotis iš daugelio puikių animacijos darbų išrinkti tris pačius geriausius darbus. Susumavus visus konkursinius balus paaiškėjo, jog pirmoji vieta bei pagrindinis prizas -  planšetinis kompiuteris -  atiteko Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos mokinei Beatričei Skurvydaitei, antrąją vietą laimėjo „Baltijos“ pagrindinės mokyklos šeštokas Simonas Tiknius, jam atiteko  žaidėjams skirtos didelės galios ausinės su mikrofonu, vibracija ir apšvietimu, trečiąja vieta ir specialiai žaidėjams skirta pele džiaugėsi Šventosios pagrindinės mokyklos mokinys Danas Dargis.

Visi mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais už šaunius darbus ir puikias informacinių technologijų žinias.

Konkurso organizatoriai Šventosios ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos vyresnysis mokytojas Rolandas Kapica ir Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos mokytojas metodininkas Osvaldas Valiukas. Tikimės, kad šis konkursas  taps tradiciniu ir kitais metais sukvies dar daugiau talentingų ir kūrybingų vaikų.
!Informacija atnaujinta: 2017 Rgp 25, 18:33:51