Naujienų archyvas 2016-2017 mokslo metai

Bal 18
Praktinės tiriamosios veiklos pristatymas

Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje kovo mėnuo buvo skirtas mokinių praktinei – tiriamajai veiklai, kurios metu visi mokyklos mokiniai galėjo pajusti praktinės veiklos sėkmę, nes ši veikla sudarė galimybes visiems mokiniams išbandyti ir pritaikyti savo gebėjimus ir žinias. Tai nepamokinės veiklos penkios dienos, kai užsiėmimus mokytojai  organizavo netradicinėje aplinkoje siekiant  įgyvendinti  į STEAM orientuoto ugdymo tikslus. Balandžio 6 dieną, vadovaujant direktorės pavaduotojai ugdymui Saulei Paulikienei, pradinių klasių mokiniai pristatė savo tiriamąsias – praktines veiklas: „Pažink Baltijos jūrą“, „Susidraugauk su moliu ir jo broliu“, „Palangos apylinkėse gyvenantys paukščiai“, „Savam krašte ir giesmės skambesnės“, „Sukam laiko ratą“, „Medžio galia“, „Žmogus ir negyvoji gamta“.  Taip pat 3 - 4 klasių mokiniai  stebėjo mergaičių šokį „Radijo hitai“. Tai buvo  5-8 klasių mokinių šokių praktinės – tiriamosios veiklos pristatymas, tema  „Gatvės šokio raida Lietuvoje“. Balandžio 4 dieną  visi pradinių klasių mokiniai  dalyvavo  septintų klasių mokinių muzikos tiriamosios veiklos pristatyme, tema „Ar folkloras gali būti modernus?“. Ne tik stebėti šių veiklų pristatymus mokiniams buvo įdomu. Mokiniai buvo aktyvūs šių veiklų dalyviai, kurie noriai įsitraukė į visas mokytojų organizuojamas veiklas, kurios buvo įdomios ir prasmingos – susietos su mokinių interesais, skatinančios mąstymą, kūrybiškumą, savarankiškumą.

Rima Kontrimaitė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

!Informacija atnaujinta: 2017 Rgp 25, 18:33:51