Naujienų archyvas 2016-2017 mokslo metai

Bal 07
Saugaus eismo diena
Balandžio 6 d., ketvirtadienį Nepriklausomybės aikštėje (Jūratės g./Vytauto g.) vyko renginys, skirtas Saugaus eismo dienai. Renginį organizavo Palangos policijos komisariato kartu su Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnais.  5a klasės mokiniai, lydimi žmogaus saugos mokytojos Almos Pronckūnienės ir kūno kultūros mokytojo metodininko Romo Pakalniškio, linksmai nusiteikę žingsniavo į Nepriklausomybės aikštę. Ten mokiniai dalyvavo saugaus eismo pamokėlėje, viktorinoje, aktyviai atsakinėjo į klausimus, įdėmiai klausėsi  pareigūnų mokymų. Kiekvienas, teisingai atsakęs į viktorinos klausimą, buvo apdovanotas kelio eismo taisyklių atmintinėmis, dovanėlėmis. Renginio metu mokiniai įsiamžino su Palangos miesto savivaldybės administracijos  Švietimo skyriaus vedėja Laima Valužienė, renginio organizatoriais. Apsilankymą renginyje vainikavo bendra nuotrauka su Palangos parapijos klebonu  dr. M. Venskumi.

Alma Pronckūnienė, žmogaus saugos mokytoja
!Informacija atnaujinta: 2017 Rgp 25, 18:33:51