Naujienų archyvas 2016-2017 mokslo metai

Bal 06
Tarptautinis projektas „English In Motion“

Balandžio 5-ą dieną mūsų mokykloje ir Vokietijos Bergeno Riugene „Am Grünen Berg“ regioninėje mokykloje jau antrą kartą vyko atvira integruota anglų kalbos ir kūno kultūros pamoka – projektas „English In Motion“. Mokiniams, dalyvavusiems projekte, buvo smagu varžytis ne tik sportinėse estafetėse, bet ir pasitikrinti savo anglų kalbos žinias bei vartojimo įgūdžius. Projekte dalyvavo dvi mūsų mokyklos ir trys „Am Grünen Berg“ regioninės mokyklos šeštokų komandos. Žinoma, šis projektas nebūtų buvęs toks sėkmingas, mokinių mėgiamas ir laukiamas be mokytojų, padėjusių jį organizuoti, pagalbos. Tai anglų kalbos mokytojos Rasa Bacienė, Aurelija Gritėnaitė, Tatjana Moždžer, kūno kultūros mokytojai Tatjana Stankevičienė, Romualdas Pakalniškis ir Artūras Podlinevas.

Rezultatų lentelė: atsisiųsti.

Lauksime kitų projektų ir naujų susitikimų!

!Informacija atnaujinta: 2017 Rgp 25, 18:33:51