Naujienų archyvas 2016-2017 mokslo metai

Bal 05
Sveikiname 8b klasės mokinę Miglę Sokolovaitę, dalyvausiančią Nacionalinio diktanto finale balandžio 8 dieną Vilniuje
Kaip žinome, 2017 m. vasario 24 d. Lietuvoje buvo organizuotas Nacionalinis diktantas, mūsų mokykloje diktantą rašė 62 5- 9 klasių mokiniai. Nacionalinį diktantą Lietuvoje ir užsienyje rašė daugiau nei 33 tūkstančiai žmonių. Malonu pranešti, kad mokyklos vertinimo komisijos pagal vertinimo kriterijus atrinktas (ne daugiau kaip 5 klaidos) ir į Nacionalinio diktanto finalą iš mokyklos išsiųstas Miglės Sokolovaitės, 8b klasės mokinės, rašytas diktantas buvo pastebėtas mokytojų ekspertų komisijos, kuri taisė Nacionalinio diktanto pirmojo etapo dalyvių atsiųstus darbus. Miglė gavo kvietimą atvykti į finalinį diktanto rašymo etapą Vilniuje. Asmeninių kvietimų į finalą sulaukė 95 asmenys. Linkime Miglei Sokolovaitei sėkmės! Miglę lietuvių kalbos moko Aurelija Kiesienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė.

2017-ųjų metų Nacionalinio diktanto konkurso finalas vyks balandžio 8 d. 11 val. LRT studijoje (S. Konarskio g. 49, Vilnius). Jis bus tiesiogiai transliuojamas per LRT kanalus „Kultūra“ ir „Lituanica“.
Be to,  mokyklos diktanto vertinimo komisija nutarė paskelbti gražiausios rašysenos atstovus, tai yra mokinius, gražiausiai parašiusius nacionalinio diktanto tekstą: Pudžmytė Viltė (5a kl.), Petrulevičiūtė Ema (5c kl.), Kurlytė Jorė (6a kl.), Viličkaitė Diana (6a kl.), Burbaitė Adrija (7b kl.), Dumčiūtė Justė (7c kl.), Butkutė Simona (8b kl.), Markevičiūtė Vaida (8b kl.), Mintautiškis Linas (8b kl.), Pankevičiūtė Justė (9a kl.), Milašiūtė Marija (9a kl.).

Visiems mokiniams linkime stengtis rašyti taisyklingai, aiškiai ir tvarkingai. Tegu taisyklingu, tvarkingu,  gražiu raštu visada džiaugiasi mokytojai, klasės auklėtojai, klasės draugai ir tėveliai. Atkreipdami dėmesį į dailaus rašto svarbą, atiduodame pagarbą savo gimtajai kalbai. Daili rašysena liudija aiškią mąstyseną, gebėjimą susikaupti, tvarkingas, aiškus raštas rodo pagarbą kitam žmogui. Išmokti taisyklingai, gražiai rašyti reikia pastangų, tačiau išsilavinusiam žmogui tai būtina.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Rima Šalkauskienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
!Informacija atnaujinta: 2017 Rgp 25, 18:33:51