Naujienų archyvas 2016-2017 mokslo metai

Kov 31
8b klasės mergaičių klasės valandėlė

Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje kovo 20 dieną vyko netradicinė klasės valandėlė. Klasėje viešėjo vienos mokinės – Agnės - mama. Lijana Savickienė, dirbanti Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykloje kosmetologe-vizažiste, mokė 8b klasės merginas prižiūrėti veido odą ir daryti makiažą. Įžengdama į klasę ji atsinešė didelį krepšį. Mergaitės žinojo, kas jame, bet vis tiek su nuostaba žiūrėjo, kaip makiažo meistrė traukia iš krepšio makiažo priemones ir deda jas ant stalo – prireikė dviejų stalų viskam sudėti. Pamokėlė buvo linksma, vizažistė pakvietė tris mergaites pabūti modeliais ir dvi mergaites pabūti vizažistėmis. L. Savickienė visą makiažo eigą rodė dažydama savo dukrą, o „vizažistės" atidžiai stebėjo ir kartojo tą patį ant „modelių" veidų. Makiažo mokytoja visą laiką pasakojo apie savo darbą ir dalijo naudingus patarimus, kaip naudoti įvairias veido priežiūros priemones. Buvo labai įdomu klausytis, todėl net nuskambėjus skambučiui nė viena nenorėjo eiti namo. Visos klausėsi vizažistės pasakojimo ir uždavinėjo klausimus. Beje, namo merginos negrįžo tuščiomis – aktyviausiai dalyvavusios pamokėlėje buvo apdovanotos skirtukais, pieštukais bei rašikliais su Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos pavadinimu, o trys merginos parėjo namo su puikiu makiažu. Po šios pamokėlės kelios merginos sakė, kad baigusios mokyklą eis mokytis kosmetologijos pas draugės mamą, nes puikiai praleido laiką ir išliko tik geri prisiminimai.

Informaciją ruošė 8b klasės mokinė Miglė Sokolovaitė

!Informacija atnaujinta: 2017 Rgp 25, 18:33:51