Naujienų archyvas 2016-2017 mokslo metai

Kov 31
Integruota istorijos, fizikos ir dailės pamoka „ Laiko skaičiavimas nuo seniausių laikų iki dabar“

Kovo 22 dieną 7 c klasės mokiniai, vadovaujami  istorijos mokytojos metodininkės  D. Latožienės, fizikos mokytojos metodininkės  Saulės Paulikienės ir dailės mokytojos Ramunės Grikštaitės vykdė atvirą pamoką. Jai mokiniai ruošėsi iš anksto: aplankė Klaipėdos laikrodžių muziejų, kur dalyvavo edukacijoje apie seniausius laikrodžius ir apžiūrėjo muziejaus ekspoziciją, ieškojo medžiagos interneto platybėse, knygose bei konsultavosi su mokytojais.

Klasės mokiniai burtų keliu buvo suskirstyti į grupes , kurios per nurodytą laiką turėjo atlikti gautą užduotį – surinkti istorinę medžiagą apie vieną senovinių laikrodžių rūšį ir žinoti šio laikrodžio veikimo principą. Visa tai jie turėjo meniškai, savo pasirinkta technika, perteikti ant popieriaus lapo ir pasiruošti savo darbo pristatymui. Mokiniai labi rimtai ruošėsi šiai pamokai ir gauti rezultatai viršijo lūkesčius. Darbai buvo išradingi, patrauklūs savo estetika. Darbų pristatymo metu mokiniai pademonstravo nepriekaištingas žinias. Apibendrinant pamokos rezultatus, vieningai buvo pripažinta, kad pamokos netradicinėse erdvėse, įvairių mokymo metodų taikymas  yra naudingos ir duoda daug naudos pažinimo kompetencijos ugdymui.

Informaciją ruošė
istorijos mokytoja metodininkė Daiva Latožienė