Naujienų archyvas 2016-2017 mokslo metai

Kov 29
2017
Respublikinėje prevencinėje mokinių konferencijoje „Sveikas ir saugus vaikas – laiminga ateitis“ Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos mokiniai - geriausi
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos 8 B klasės mokinės Simona Butkutė ir Monika Raišytė, vadovaujamos Ramunės Grikštaitės, dailės vyr. mokytojos,  kovo 24 dieną dalyvavo Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokykloje vykusioje respublikinėje prevencinėje 7–10 klasių mokinių konferencijoje „Sveikas ir saugus vaikas – laiminga ateitis“, kurioje skaitė pranešimą ,, Mados vaikymosi žala“. Konferencijos  tikslas – skatinti mokinius domėtis sveika gyvensena, teisingai atsirinkti informaciją virtualioje erdvėje, saugiai bendrauti socialiniuose tinkluose, ugdyti vertybines nuostatas, kurios stiprintų savigarbą ir nepakantumą patyčioms, toleranciją ir bendruomeniškumą.

Konferencijoje dalyvavo mokiniai ir mokytojai iš 47 Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų. Susirinkusiesiems buvo parodyta meninė kompozicija „Neleiskim sielai susirgti!“, skatinanti rūpintis ne tik kūno, bet ir dvasios sveikata. Tada konferencijos dalyvius sveikino Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento Regioninės politikos analizės skyriaus vyriausieji specialistai Kastytis Augaitis ir Birutė Banevičienė, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Ugdymo ir kultūros departamento Švietimo skyriaus  vedėja Laima Prižgintienė, Klaipėdos visuomenės sveikatos biuro direktorė Jūratė Grubliauskienė, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Gražina Aurylienė, VšĮ Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius, Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto profesorius, Klaipėdos miesto tarybos narys Jonas Sąlyga, Klaipėdos  demokratinės moterų kolegijos narė Roma Vaitkuvienė  ir Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokyklos direktorė Gražina Skunčikienė. Konferencijoje taip pat dalyvavo Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento Regioninės politikos analizės skyriaus vyresnioji specialistė Genovaitė Butkienė ir Klaipėdos savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Audronė Liesytė.

Pirmą pranešimą „Jausmai gąsdina ir džiugina: ką su jais daryti?“ skaitė Klaipėdos Tauralaukio progimnazijos psichologė Aurelija Ananjevaitė. Po to 118 mokinių ir 77 mokytojai skirstėsi į šešias sekcijas, kuriose buvo pristatomi pranešimai apie priklausomybę nuo informacinių technologijų, žalingus įpročius, sveikuolišką mitybą, valgymo sutrikimus, higieną, mados vaikymąsi, reklamos įtaką, patyčių problemas, psichinės sveikatos išsaugojimą, saugios aplinkos svarbą visapusiškam jauno žmogaus vystymuisi, moralinių vertybių puoselėjimą. Mokiniai ne tik kalbėjo, bet ir demonstravo savo sukurtus filmus bei pateiktis, inscenizavo paauglių gyvenimą, pateikė savo mokyklose atliktų įvairių tyrimų analizę, dalijo patarimus bendraamžiams. Kiekvienoje sekcijoje buvo pristatyta 7–11 pranešimų, kuriuos vertino komisijos nariai iš įvairių uostamiesčio institucijų: Klaipėdos miesto savivaldybės Ugdymo ir kultūros departamento Švietimo skyriaus, Klaipėdos universiteto, Klaipėdos visuomenės sveikatos biuro, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos vaiko gerovės komisijos, BĮ Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centro, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos, Klaipėdos Litorinos mokyklos, Klaipėdos vaikų globos namų „Smiltelė“, Klaipėdos diagnostikos ir gydymo centro „Medikana“, Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčios. Kiekvienoje sekcijoje pranešimai buvo vertinami pagal temos aktualumą, naujumą, keliamų problemų svarbą, pristatymo kūrybiškumą, įtaigumą, originalumą, pozityvumą ir vaizdingumą.

Pasibaigus darbui sekcijose, visi rinkosi aktų salėje konferencijos apibendrinimui. Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Ugdymo ir kultūros departamento Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Edita Kučinskienė pasidžiaugė puikiu konferencijos organizavimu bei aktyviu mokinių ir mokytojų dalyvavimu joje. Geriausių pranešimų autoriams atiteko Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos vaiko gerovės komisijos ir Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokyklos įsteigti prizai. Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos padėkos raštai buvo įteikti socialiai aktualiausius pranešimus parengusiems mokiniams. Kitų geriausiai pagal atskirus kriterijus įvertintų pranešimų autoriams buvo skirti Klaipėdos miesto Mero, Klaipėdos miesto savivaldybės Ugdymo ir kultūros departamento Švietimo skyriaus, Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto, Klaipėdos visuomenės sveikatos biuro, Klaipėdos vyriausiojo policijos komisariato, Klaipėdos miesto tarybos narės Lilijos Petraitienės, Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokyklos padėkos raštai ir dovanos. Edita Kučinskienė, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Ugdymo ir kultūros departamento Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė, padėkos raštus teikė ir geriausių atvirukų, skirtų respublikinei prevencinei 7–10 klasių mokinių konferencijai „Sveikas ir saugus vaikas – laiminga ateitis“, kūrėjams.

Mūsų mokyklos 8 B klasės mokinės Simona Butkutė ir Monika Raišytė už pranešimą ,, Mados vaikymosi žala“ savo sekcijoje laimėjo pirmą vietą ir buvo apdovanotos prizu ir padėkos raštu, o Simona Butkutė, 8b klasės mokinė, apdovanota nominacija „Už geriausią  atviruko idėją“.

Ramunė Grikštaitė, dailės vyr. mokytoja
!Informacija atnaujinta: 2017 Rgp 25, 18:33:51
Technologijų mokykla Palangoje
Robotika ir programavimas
Programavimas mikrokompiuteriais BBC micro: bit
Minecraft programavimas
3D projektavimas ir modeliavimas 
Registracija

Dalyvaujame projekte


Informuojame, kad mūsų mokykla partnerio teisėmis dalyvauja Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro įgyvendinamame Lietuvos Respublikos valstybės planavimo projekte „Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra" (projekto kodas 09.2.2-ESFA-V-707-01-0001).
Skaityti plačiau

Mūsų partneriai

Mūsų mokykla bendradarbiauja su Vokietijos Bergeno Riugene regionine mokykla "Am Grünen Berg".

Mokyklą kuruoja bendruomenės pareigūnas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Jurgita Rinkevičienė. Kuruoja Palangos Vlado Jurgučio pagrindinę mokyklą nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų bendrosios prevencijos srityje.

Problemos su el. dienynu Tamo?
Prašome kreiptis tik el. paštu!
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla
Adresas: Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132
El. paštas: info@jurguciomokykla.lt
Telefonas: (8 460) 48962, (8 460) 48984
Faksas: (8 460) 48962

Pamokų laikas

Apie pastebėtus galimus korupcijos atvejus Palangos bei kitų miestų gyventojai, Palangos miesto savivaldybės institucijų ir įstaigų tarnautojai (darbuotojai) gali pranešti:
Palangos miesto savivaldybei el. paštu antikorupcija@palanga.lt ir/ar pasitikėjimo telefonu (8 460) 51 502
Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) „Karštąja linija“ visą parą tel.: (8 5) 266 3333 ir/ar el.paštu pranesk@stt.lt
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai el. paštu: daiva.latoziene@jurguciomokykla.lt
1 pamoka
8:00-8:45
10
min
2 pamoka
8:55-9:40
15
min
3 pamoka
9:55-10:40
20
min
4 pamoka
11:00-11:45
20
min
5 pamoka
12:05-12:50
15
min
6 pamoka
13:05-13:50
10
min
7 pamoka
14:00-14:45
Dabar
laikas
ilsėtis
:)
Palangos Vlado Jurgučio
pagrindinė mokykla
Mūsų mokykla naudojasi
el. dienynu TAMO.lt
Skirkite 2 procentus
GPM mūsų mokyklai. Ačiū!

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Mūsų Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje laukiami visi! Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų

Naudingos
NUORODOS

Daugiau: naudingų nuorodų >>