Naujienų archyvas 2016-2017 mokslo metai

Kov 23
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena mokykloje
Dar vienai labai svarbiai Lietuvos datai - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti mokykla skyrė  įvairias veiklas, renginius, kurie prasidėjo nuo kovo 6 dienos. Tarpklasines  krepšinio varžybas 5-9 klasių mokiniams organizavo kūno kultūros mokytojai metodininnkai  Tatjana Stankevičienė, Romas Pakalniškis, Artūras Podlinevas. Dailės vyresnioji mokytoja Ramunė Grikštaitė pakvietė 5-8 klasių mokinius dalyvauti mokinių kūrybinių darbų parodoje „Trispalvė“. Mokyklos bibliotekos vedėja Jūratė Kolesinskienė ir bibliotekininkė  Zosė Vėbrienė paruošė knygų, straipsnių, nuotraukų bibliografinę - literatūrinę parodą „Be sausio, vasario įvykių ir kovo nebūtų“. Geografijos mokytojas metodininkas Egidijus Šalkauskis žygį pėsčiomis „Laisvės dvelksmas" taip pat skyrė  Kovo 11-ajai. 1- 9 klasių mokiniai  dalyvavo akcijoje „Gražiausias lietuviškas žodis“, kurios metu buvo renkamas gražiausias mūsų gimtasis žodis. Visi šie žodžiai, surašyti ant įvairiaspalvių žiedų, papuošė Lietuvos žemėlapį. Visų klasių mokiniai atsiliepė į kvietimą dalyvauti pilietinėje akcijoje „Gyvasis tautos žiedas”. Mokyklos solistai, vadovaujami muzikos mokytojos ekspertės Dianos Beržanskienės, ir mokyklos šokėjai, vadovaujami neformaliojo ugdymo (šokio) mokytojos ekspertės Birutės Gikarienės, garbingai atstovavo mokyklai Palangos miesto mokinių šventiniame koncerte „Laisvės spalvos“.

Alma Pronckūnienė, direktorės pavaduotoja neformaliajam ugdymui
!Informacija atnaujinta: 2017 Rgp 25, 18:33:51