Naujienų archyvas 2016-2017 mokslo metai

Kov 23
Integruota istorijos, fizikos ir dailės pamoka“ Laikrodžiai: istorija ir jų veikimo principas“
Kovo 15 dieną 7 b klasėje  vyko integruota istorijos, fizikos ir dailės pamoka „ Laikrodžiai: istorija ir jų veikimo principas“. Pamoką organizavo fizikos mokytoja metodininkė Saulė Paulikienė, istorijos mokytoja metodininkė Daiva Latožienė ir dailės mokytoja Ramunė Grikštaitė.
Mokiniai iš anksto buvo susiskirstę grupėmis. Kiekviena grupė atliko namų darbus – burtų keliu atitekusios laikrodžio rūšies pristatymą. Iš viso per pamoką buvo pristatytos 5 rūšys laikrodžių: saulės, vandens, ugnies, mechaniniai ir smėlio. Mokiniai pristatė šiuos laikrodžius patekdami istorinius faktus, bei apibūdindami ar net parodydami savo kurtais maketais šių laikrodžių veikimo principus. Atlikti darbai stebino originalumu, estetika.

Pabaigoje pamokos  mokinių buvo klausiama, ar padėjo jiems, ruošiantis šiai pamokai, ekskursija Klaipėdos laikrodžių muziejų bei ten vykdyta edukacija. Mokiniai sutartinai sakė, kad išvyka ir ten gautos žinios buvo labai naudingos, nors, ruošiantis pamokai, teko naudotis ir kitais informacijos šaltiniais.

Pamokos, taikant netradicinius mokymo metodus, yra naudingos, nes gauta informacija geriau įsimenama. Be to, tokios pamokos patinka mokiniams, nes yra kitokios savo forma ir mokinys turi erdvės saviraiškai.

Informaciją ruošė , istorijos mokytoja metodininkė Daiva Latožienė
!Informacija atnaujinta: 2017 Rgp 25, 18:33:51