Naujienų archyvas 2016-2017 mokslo metai

Kov 13
2017
Kultūrinė, pažintinė, praktinė, etnokultūrinė veikla "Gurgu, gurgu į Kaziuko turgų"

Šių metų kovo 3 d. Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje  mokykloje šurmuliavo tradicine jau tapusi Kaziuko mugė, kurios organizatorės buvo mokytoja metodininkė Nijolė Viršilienė ir mokytoja metodininkė Nijolė Skališienė. Kultūrinė, pažintinė, praktinė, etnokultūrinė veikla "Gurgu, gurgu į Kaziuko turgų" – nuotaikinga  šventė, kurią atidarė trečiokai skambia daina, ir kurios metu skambėjo skirtingų laikmečių liaudies muzika. Mokiniai nekantriai laukė šios veiklos, nes jos metu mažieji mokyklos mokiniai turėjo galimybę nors trumpam tapti tikrais prekybininkais!  Ruošiantis  mugei  mokiniai kūrybiškai, naudojant įvairias medžiagas, priemones ir technologijas gaminosi darbelius – prekes. Jiems talkino broliai, sesės, tėveliai, seneliai. Buvo prekiaujama rankų darbo dirbiniais: atvirutėmis, nėriniais, molio dirbiniais, papuošalais iš karoliukų, vilnos, siūlų. Prekiaujama buvo ir prekėmis Velykiniam stalui bei kitais šios šventės akcentais, įmantriai susuktomis iš spalvoto popieriaus gėlėmis, kurios priminė, kad už lango – pavasaris!  Prekių gausa, įvairumu, jų grožiu ir kruopščiai papuoštais prekystaliais galėjo džiaugtis šventės svečiai, pirkėjai. O pirkėjai pirko. Pirko sau, savo šeimos nariams, draugams. Todėl,  kai kurie mokinukai, pardavę visas savo pasigamintas prekes, tuoj pat jas gaminosi naujai! Tik smaližiams šiemet buvo liūdna – mugėje  nebuvo maisto prekių.   Susirinkę mokinukai, mokytojai ir tėveliai neslėpė geros nuotaikos. Pardavėjai mėgavosi pardavimu, mandagiai ir maloniai bendraudami su pirkėjais,  pirkėjai  grožėjosi  įspūdingais, įvairiaspalviais, įvairiais dirbiniais, na, o dar kiti  šventės dalyviai linksmai trypčiojo pagal muziką. Taigi iš Kaziuko mugės lankytojai išsinešė ne tik gausių lauktuvių, bet ir pavasarinę nuotaiką bei  daug malonių įspūdžių.

Rima Kontrimaitė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

!Informacija atnaujinta: 2017 Rgp 25, 18:33:51
Technologijų mokykla Palangoje
Robotika ir programavimas
Programavimas mikrokompiuteriais BBC micro: bit
Minecraft programavimas
3D projektavimas ir modeliavimas 
Registracija

Dalyvaujame projekte


Informuojame, kad mūsų mokykla partnerio teisėmis dalyvauja Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro įgyvendinamame Lietuvos Respublikos valstybės planavimo projekte „Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra" (projekto kodas 09.2.2-ESFA-V-707-01-0001).
Skaityti plačiau

Mūsų partneriai

Mūsų mokykla bendradarbiauja su Vokietijos Bergeno Riugene regionine mokykla "Am Grünen Berg".

Mokyklą kuruoja bendruomenės pareigūnas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Jurgita Rinkevičienė. Kuruoja Palangos Vlado Jurgučio pagrindinę mokyklą nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų bendrosios prevencijos srityje.

Problemos su el. dienynu Tamo?
Prašome kreiptis tik el. paštu!
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla
Adresas: Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132
El. paštas: info@jurguciomokykla.lt
Telefonas: (8 460) 48962, (8 460) 48984
Faksas: (8 460) 48962

Pamokų laikas

Apie pastebėtus galimus korupcijos atvejus Palangos bei kitų miestų gyventojai, Palangos miesto savivaldybės institucijų ir įstaigų tarnautojai (darbuotojai) gali pranešti:
Palangos miesto savivaldybei el. paštu antikorupcija@palanga.lt ir/ar pasitikėjimo telefonu (8 460) 51 502
Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) „Karštąja linija“ visą parą tel.: (8 5) 266 3333 ir/ar el.paštu pranesk@stt.lt
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai el. paštu: daiva.latoziene@jurguciomokykla.lt
1 pamoka
8:00-8:45
10
min
2 pamoka
8:55-9:40
15
min
3 pamoka
9:55-10:40
20
min
4 pamoka
11:00-11:45
20
min
5 pamoka
12:05-12:50
15
min
6 pamoka
13:05-13:50
10
min
7 pamoka
14:00-14:45
Dabar
laikas
ilsėtis
:)
Palangos Vlado Jurgučio
pagrindinė mokykla
Mūsų mokykla naudojasi
el. dienynu TAMO.lt
Skirkite 2 procentus
GPM mūsų mokyklai. Ačiū!

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Mūsų Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje laukiami visi! Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų

Naudingos
NUORODOS

Daugiau: naudingų nuorodų >>