Naujienų archyvas 2016-2017 mokslo metai

Vas 24
Talentų šou

Šių metų vasario 3 dieną Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos aktų salėje vyko renginys „Talentų šou“, skirtas 1 – 4 klasių  mokiniams. Jį organizavo mokyklos mokinių taryba. Šventę vedė Auksė Keciorytė (6a kl.) ir Kazimieras Eglynas (5c kl.). Jaunieji mūsų mokyklos talentai šventėje ne tik dainavo, grojo, šoko, bet ir pristatė savo gebėjimus sporto bei kūrybinėje srityje. Jų įdėtas pastangas vertino komisija, kurią sudarė mokinių tarybos atstovai : Melita Sinušaitė (7c kl.) - mokinių tarybos pirmininkė ir mokinių tarybos narės  Simona Butkutė (8b kl.) ir Roberta Lukauskaitė (7c kl.). Už puikius pasirodymus jaunieji talentai buvo apdovanoti padėkomis. Mokinių taryba nusprendė Mokinių tarybos Simpatijos nominaciją skirti labiausiai komisiją sužavėjusiems talentams. Džiugu matyti, jog mūsų mokykloje yra daug nuostabių, dar visiškai neatrastų talentų. Norime padėkoti visiems mokytojams, taip pat tėveliams, kurie padėjo pasiruošti mokiniams. Sekančiais metais kviečiame aktyviai dalyvauti šiame renginyje kuo daugiau mokinių ir išdrįsti parodyti savo talentą kitiems!

Monika Raišytė(8b kl.), mokinių tarybos narė

!Informacija atnaujinta: 2017 Rgp 25, 18:33:51