Naujienų archyvas 2016-2017 mokslo metai

Vas 23
RENGINYS „TAS GYVAS GIMTASIS ŽODIS“

Vasario 21 dieną  mokyklos salėje pradinių klasių mokiniai rinkosi į gimtosios kalbos dienai skirtą integruotą pamoką – renginį „TAS GYVAS GIMTASIS ŽODIS“, kurį  skambiomis eilėmis pradėjo jo vedantieji: Amelija Butenytė, 4a klasės mokinė, Roberta Brasaitė, 3b klasės mokinė, Domantas Vaitkus, 2a klasės mokinys, Vakaris Skritulskas, 3b klasės mokinys ir Juozas Korsakas, 4a klasės mokinys.  Pamokos metu mažieji mokyklos skaitovai raiškai deklamavo lietuvių poetų eiles, skaitė prozos kūrinėlius. Renginyje skambėjo mokinių atliekamos dainos. Džiugu, kad vaikai ne tik meniniu žodžiu, bet ir savo susikaupimu, dėmesingu klausymusi renginio metu išreiškė meilę gimtajam žodžiui, jo skambesiui. Ačiū renginio organizatorėms Almai Pronckūnienei, direktorės pavaduotojai neformaliam ugdymui ir Loretai Dumčienei, pradinio ugdymo vyresniajai mokytojai už puikiai organizuotą renginį.

Rima Kontrimaitė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

!Informacija atnaujinta: 2017 Rgp 25, 18:33:51