Naujienų archyvas 2016-2017 mokslo metai

Vas 19
Lietuvos Valstybės atkūrimo diena mokykloje
Mokykla minėjo Vasario 16-ąją - Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną jau nuo vasario 7 d. Pradinių klasių mokiniai dalyvavo  meninio skaitymo konkurse, skirtame Vasario 16-ajai, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Mokinių taryba suorganizavo akciją „Lietuva mūsų širdyse“, 5-8 klasių mokiniai, vadovaujami dailės vyresniosios mokytojos Ramunės Grikštaitės savo kūrybinius darbus skyrė šiai svarbiai mums visiems datai.

Geriausi darbai buvo eksponuojami piešinių parodoje  „Trispalvė“, mokyklos bibliotekoje veikė literatūrinė knygų, straipsnių, žurnalų paroda. Vasario 15d. mokyklos Aktų salėje vyko edukacinė veikla “Kelias į vasario 16-ąją, kurią organizavo mokyklos direktorė Laimutė Benetienė, istorijos mokytoja metodininkė Loreta Stonienė, muzikos mokytoja ekspertė Diana Beržanskienė, neformaliojo ugdymo (šokio) mokytoja ekspertė Birutė Gikarienė, direktoriaus pavaduotoja neformaliajam ugdymui bei teatro vyresnioji mokytoja Alma Pronckūnienė, dailės vyresnioji mokytoja Ramunė Grikštaitė, informacinių technologijų mokytojas Osvaldas Valiukas. Mažieji mokyklos skaitovai, vadovaujami teatro vyresniosios mokytojos Almos Pronckūnienės, dalyvavo miesto renginyje „Viena šeima - viena tauta“, kuris vyko Palangos miesto Kurhauzo salėje.

Alma Pronckūnienė,
direktoriaus pavaduotoja neformaliajam ugdymui