Mokyklos metodinė taryba

Saulė Paulikienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui - metodinės tarybos kuratorė.

Ingrida Šleinienė, matematikos mokytoja metodininkė, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja - metodinės tarybos pirmininkė.

Nariai:

• Eglė Survilaitė, lietuvių kalbos  mokytoja, lietuvių kalbos metodikos grupės pirmininkė.
  • Rasa Bacienė, anglų  kalbos mokytoja metodininkė, anglų kalbos metodikos grupės pirmininkė.
  • Edita Petrušonytė, vokiečių kalbos mokytoja metodininkė, rusų  kalbos mokytoja metodininkė, antrosios užsienio kalbos metodikos grupės pirmininkė.
  • Birutė Gikarienė, neformaliojo ugdymo (šokio) mokytoja ekspertė, meninio ir dorinio ugdymo metodikos grupės pirmininkė.
  • Alma Stričkaitė, chemijos ir biologijos mokytoja, gamtos mokslų metodikos grupės pirmininkė.
  • Oksana Kokorevič, matematikos vyresnioji mokytoja, matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos  metodikos grupės pirmininkė.
  • Egidijus Šalkauskis, geografijos  mokytojas metodininkas, socialinių mokslų metodikos grupės pirmininkas.
  • Artūras Podlinevas, kūno kultūros mokytojas metodininkas, kūno kultūros metodikos grupės pirmininkas.
  • Lorata Dumčienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja, pradinio ugdymo mokytojų metodikos grupės pirmininkė.
  • Tatjana Stankevičienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė, klasių auklėtojų metodikos grupės pirmininkė.
  • Ingrida Šleinienė, matematikos mokytoja metodininkė, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja, miesto matematikos mokytojų metodikos būrelio pirmininkė.
  • Alma Pronckūnienė, direktoriaus pavaduotoja neformaliajam ugdymui, teatro vyresnioji mokytoja, dailės mokytoja, šokio, teatro ir dailės mokytojų metodikos būrelio pirmininkė.
  • Jolanta Čėsnienė, technologijų vyresnioji mokytoja, ekonomikos vyresnioji mokytoja, technologijų  mokytojų metodikos būrelio pirmininkė.
  • Violeta Ruzgailienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, pradinių klasių mokytojų metodikos būrelio pirmininkė.
  • Saulė Paulikienė, fizikos mokytoja metodininkė, fizikos būrelio pirmininkė.
  • Diana Beržanskienė, muzikos mokytoja ekspertė.
  • Tatjana Moždžer, anglų  kalbos mokytoja ekspertė.
!Informacija atnaujinta: 2018 Sau 29, 15:49:17