Mokyklos metodinė taryba

Saulė Paulikienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui – metodinės tarybos kuratorė.

Ingrida Šleinienė, matematikos mokytoja metodininkė, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja, miesto matematikos mokytojų metodikos būrelio pirmininkė – metodinės tarybos pirmininkė.

Nariai:

• Loreta Kulienė, lietuvių kalbos  mokytoja metodininkė, lietuvių kalbos metodikos grupės pirmininkė.
  • Aurelija Gritėnaitė, anglų  kalbos mokytoja metodininkė, anglų kalbos metodikos grupės pirmininkė.
  • Edita Petrušonytė, vokiečių kalbos mokytoja metodininkė, rusų  kalbos mokytoja metodininkė, antrosios užsienio kalbos metodikos grupės pirmininkė.
  • Emilija Šeirienė, tikybos vyresnioji mokytoja, meninio ir dorinio ugdymo metodikos grupės pirmininkė.
  • Elvyra Žilienė, biologijos mokytoja, gamtos mokslų metodikos grupės pirmininkė.
  • Osvaldas Valiukas, informacinių technologijų mokytojas metodininkas, matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos  metodikos grupės pirmininkas.
  • Egidijus Šalkauskis, geografijos  mokytojas metodininkas, socialinių mokslų metodikos grupės pirmininkas.
  • Romualdas Pakalniškis, kūno kultūros mokytojas metodininkas, kūno kultūros metodikos grupės pirmininkas.
  • Lorata Dumčienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja, pradinių klasių ir pailgintos dienos mokytojų metodikos grupės pirmininkė.
  • Tatjana Stankevičienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė, klasių auklėtojų metodikos grupės pirmininkė.
  • Alma Pronckūnienė, direktoriaus pavaduotoja neformaliajam ugdymui, teatro vyresnioji mokytoja, dailės mokytoja, šokio, teatro ir dailės mokytojų metodikos būrelio pirmininkė.
  • Jolanta Čėsnienė, technologijų vyresnioji mokytoja, ekonomikos vyresnioji mokytoja, miesto technologijų  mokytojų metodikos būrelio pirmininkė.
  • Violeta Ruzgailienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, pradinių klasių mokytojų metodikos būrelio pirmininkė.
  • Diana Beržanskienė, muzikos mokytoja ekspertė.
  • Tatjana Moždžer, anglų  kalbos mokytoja ekspertė.
  • Birutė Gikarienė, neformaliojo ugdymo (šokio) mokytoja ekspertė.
!Informacija atnaujinta: 2016 Lap 06, 15:31:18

Reikalingas psichologas, turintis aukštąjį išsilavinimą ir psichologo kvalifikaciją, ne žemesnį nei psichologo magistro kvalifikacinį laipsnį.