Kas yra STEAM?
pažangų 3D spausdintuvą!

Mokyklos STEAM komanda

Saulė Paulikienė
Fizikos mokytoja metodininkė. STEAM grupės pirmininkė
El. paštas: saule.paulikiene@jurguciomokykla.lt

2015 m. vasario 15–21 dienomis dalyvavo trumpalaikėje stažuotėje Europos branduolių tyrimų centre (CERN) Ženevoje (Šveicarija). Dvylika Lietuvos fizikos mokytojų susipažino su CERN atliekamais tyrimais bei galimybėmis naujausias fizikos žinias taikyti pamokoje.
Nuo 2015 m. birželio 29 d. iki liepos 3 d. dalyvavo STEAM kursuose mokytojams „Mokinių pasiekimų gerinimas: STEAM iššūkiai Lietuvos mokyklai“.

Osvaldas Valiukas
Informacinių technologijų mokytojas metodininkas
El. paštas: osvaldas.valiukas@jurguciomokykla.lt

Nuo 2015 m. birželio 1d. iki 2015 m. birželio 30 d. dalyvavo ilgalaikėje pedagogų stažuotėje „Formalus ir neformalus informacinių technologijų integravimas į ugdymo procesą – stažuotė Leeuwarder Lyceum (Olandija) mokykloje“, vykusioje Leeuwarden (Olandija) mieste.

Ingrida Šleinienė
Matematikos mokytoja metodininkė
El. paštas: ingrida.sleiniene@jurguciomokykla.lt

2015 m. birželio 14 – 20 d. dalyvavo trumpalaikėje stažuotėje Anglijoje pagal parengtą stažuotės programą „Stažuotė Anglijos švietimo sistemos įstaigose ir organizacijose ilgalaikių stažuočių ir STEM tematika“.

Elvyra Žilienė
Biologijos mokytoja metodininkė
El. paštas: elvyra.ziliene@jurguciomokykla.lt

Nuo 2015 m. birželio 28 d. iki liepos 4 d. dalyvavo trumpalaikėje stažuotėje Olandijoje pagal parengtą stažuotės programą „Stažuotė Olandijos švietimo įstaigose ir organizacijose ilgalaikių stažuočių ir STEM tematika“.

Alma STRIČKAITĖ
Chemijos mokytoja metodininkė