Projektinė veikla

Plati projektinė veikla plečia mokinių komunikacines kompetencijas, pilietinę savimonę, padeda formuoti demokratines ir kultūrines tautos vertybes bei padeda geriau jas suvokti. Per šias veiklas vyksta mokyklos gerosios patirties sklaida, o taip pat garsinimas mokyklos ir miesto vardas šalyje ir už jos ribų.

MOKYKLA DALYVAUJA RESPUBLIKOS SVEIKATĄ STIPRINANČIŲ MOKYKLŲ PROGRAMOJE:

• ES projektai
  • MTP ,,Bendrojo lavinimo mokyklų modernizavimo“
  • „Pedagoginių psichologinių tarnybų infrastruktūros, švietimo įstaigose dirbančių specialiųjų pedagogų socialinių pedagogų, psichologų, logopedų darbo aplinkos modernizavimas“
  • „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)
  • „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (III etapas) (ilgalaikės stažuotės)“
  • „Pienas vaikams“
  • „Vaisių naudojimo skatinimo programa“
  • LTV, TV3 projektai
  • Kraštotyriniai projektai
  • Tarptautinės komisijos nacių ir sovietų nusikaltimams tirti koordinuojami projektai
  • Respublikiniai, tarptautiniai turizmo projektai

MOKINIŲ SAVIRAIŠKOS PROGRAMOS:

• Dailaus rašto konkursas
  • Matematika ekstremaliai
  • Kalėdiniai skaitymai
  • Kuriantys vaikai
  • Prevencinė programa „Sniego gniūžtė“
  • Pilietinio ir tautinio ugdymo programa „Skaidrumo laboratorija“
!Informacija atnaujinta: 2015 Vas 25, 10:48:14

Reikalingas psichologas, turintis aukštąjį išsilavinimą ir psichologo kvalifikaciją, ne žemesnį nei psichologo magistro kvalifikacinį laipsnį.