Mokyklos vadovų ir mokytojų budėjimo taisyklės

PALANGOS VLADO JURGUČIO PAGRINDINĖ MOKYKLA

BUDĖJIMO TAISYKLĖS
2016- 2017 m. m.

BUDINČIO VADOVO PAREIGOS

1. Budintis vadovas kontroliuoja mokytojų dienos budėjimą.

2. Budintis vadovas padeda budinčiam mokytojui iškilus problemoms.

3. Budintis vadovas privalo segėti kortelę „Budintis vadovas vardas pavardė“.

4. Mokyklos vadovai budi pagal grafiką: po vieną savaitės dieną  ir slenkamuoju antradienio, trečiadienio grafiku.

BUDINČIO MOKYTOJO PAREIGOS

1. Mokytojai budi pertraukų metu šiuose postuose: laiptinėje prie sporto salės ir persirengimo kambarių - 1 kūno kultūros mokytojas, kieme- 1 mokytojas, valgykloje- 1 mokytojas, I, II, III aukštuose – po 2 mokytojus, senojo pastato I ir II aukštuose – po 1 mokytoją, III aukšte- 1 mokytojas, IV aukšte- 1 mokytojas.

2. Mokytojai privalo sekti savaitės budėjimo tvarkaraštį ir pasirašyti budėjimo grafike.

3. Budėjimas prasideda po pirmos pamokos ir baigiasi 14 val.

4. Budintis mokytojas privalo segėti kortelę „Budintis mokytojas“.

5. Budintis mokytojas atsako už tvarką, švarą, drausmę, mokinių saugumą paskirtame poste.

6. Budėjimo metu budintis mokytojas vaikšto paskirtame poste, posto be budinčiojo nepalieka.

7. Budintis mokytojas privalo išsiaiškinti pastebėtus pažeidimus.

8. Iškilus problemoms, budintis mokytojas kreipiasi į budintį vadovą.

9. Budintys mokytojai, mokiniams pažeidus mokyklos vidaus tvarkos taisykles, privalo pildyti drausmės pažeidimo pažymą. Pažymos segamos į segtuvą mokytojų kambaryje.

10. Mokytojų budėjimas vyksta pagal apskaitą, kurią tvarko direktorės pavaduotoja ugdymui R.Šalkauskienė.

!Informacija atnaujinta: 2016 Spa 27, 11:41:04

Reikalingas psichologas, turintis aukštąjį išsilavinimą ir psichologo kvalifikaciją, ne žemesnį nei psichologo magistro kvalifikacinį laipsnį.