2% parama mokyklai

Maloniai prašome Jūsų skirti 2 proc. pa jamų mokesčio dalį mokyklos paramai. Jeigu nėra galimybių skirti 2 proc., prašome skirti 1 proc. pajamų mokesčio dalį.

Nuoširdžiai prašome užpildyti deklaracijos formą ir nunešti į valstybinę mokesčių inspekciją adresu: Palanga, Vytauto g. 75.

2 proc. arba 1 proc. pajamų mokesčio dalį paramai galite pervesti per savo internetinės bankininkystės puslapį. Gautos lėšos naudojamos pagal parengtą tvarką mokymo priemonėms įsigyti, mokinių saviraiškai tobulinti.

Mokyklos rekvizitai:
Įmonės kodas: 290274750
Adresas: Ganyklų 2 / Kretingos 21

Prašymą FR0512 galima pateikti:

• Elektroniniu būdu

Internetinės bankininkystės vartotojai (įėję į internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą) arba sudarę sutartis gyvenamosios vietos apskrities mokesčių inspekcijos skyriuose gali prisijungti prie Elektroninės deklaravimo sistemos ir prašymą FR0512 pateikti internetu.

Papraščiausias būdas – prašymą pateikti interaktyviai (on-line).

Prašymo FR0512 pateikimo “on-line” būdu Valstybinei mokesčių inspekcijai naudojantis EDS, instrukcija.

Kitas būdas – prašymo pateikimas internetu naudojant “ABBYY eFormFiller 2.5″ programą.

• Tiesiogiai įteikti Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojui arba atsiųsti paštu

Prašymą užpildytą ranka FR0512 forma PDF formatu galima įteikti tiesiogiai VMI darbuotojui arba įdėti į voką, užklijuoti, pasirašyti ant voko užklijos linijos taip, kad voko nebūtų įmanoma atplėšti nepažeidus parašo vientisumo ir išsiųsti paštu gyvenamosios vietos apskrities mokesčių inspekcijai, žr. adresus.

Nuoširdžiai dėkoju.
Direktorė Laimutė Benetienė !Informacija atnaujinta: 2014 Rgs 19, 11:45:45

Reikalingas psichologas, turintis aukštąjį išsilavinimą ir psichologo kvalifikaciją, ne žemesnį nei psichologo magistro kvalifikacinį laipsnį.