Pamiršau TAMO slaptažodį

PAMIRŠAU TAMO SLAPTAŽODĮ. KĄ DARYTI?

Jeigu mokinys ar tėvelis pamiršo slaptažodį ir TAMO paskyroje nėra įvestas/aktyvuotas el. pašto adresas, jo atkūrimui nuo šiol bus tokia tvarka:

1. Jei mokinio/tėvelio paskyra nėra aktyvuota (t.y. paskyroje nėra įvestas ir PATVIRTINTAS el. pašto adresas) turite „Mokyklos TAMO administratoriui“ į tamo parašyti žinutę su vaiko klase, vardu, pavarde ir jo el. pašto adresu (tėveliams pamiršus reikia nurodyti vardą, pavardę, savo el. paštą, vaiko vardą, pavardę ir klasę). Mokyklos Tamo administratorius įves nurodytą el. pašto adresą ir tamo sistema, nurodytu el. paštu automatiškai išsiųs laišką su Paskyros (el. pašto) patvirtinimu. DĖMESIO! Laiškas išsiųstas iš tamo gali pakliūti į SPAM/ŠIUKŠLIŲ katalogą. Todėl neradus laiško GAUTIEJI kataloge, patikrinkite SPAM laiškus.
  2. Kuomet aktyvuosite savo paskyrą (patvirtinsite savo el. pašto adresą) turite eiti į www.tamo.lt ir spausti PRISIJUNGTI, naujai atsidariusiame lange (žiur. pav. nr1) spausti nuorodą Pamiršote prisijungimo duomenis? Naujame lange (žiur. pav. nr2) įvesti savo patvirtintą el. pašto adresą. Nurodytu paštu bus išsiųsta slaptažodžio keitimo instrukcija. DĖMESIO! Laiškas išsiųstas iš tamo gali pakliūti į SPAM/ŠIUKŠLIŲ katalogą. Todėl neradus laiško GAUTIEJI kataloge, patikrinkite SPAM laiškus.

Pav. nr1.

Pav. nr2.

Jeigu mokinys ar tėvelis pamiršo slaptažodį ir TAMO paskyroje yra įvestas ir aktyvuotas el. pašto adresas, jo atkūrimui nuo šiol bus tokia tvarka:

1. Turite eiti į www.tamo.lt ir spausti PRISIJUNGTI, naujai atsidariusiame lange (žiur. pav. nr1) spausti nuorodą Pamiršote prisijungimo duomenis? Naujame lange (žiur. pav. nr2) įvesti savo patvirtintą el. pašto adresą. Nurodytu paštu bus išsiųsta slaptažodžio keitimo instrukcija. DĖMESIO! Laiškas išsiųstas iš tamo gali pakliūti į SPAM/ŠIUKŠLIŲ katalogą. Todėl neradus laiško GAUTIEJI kataloge, patikrinkite SPAM laiškus.
Kilus klausimams prašome rašyti el. paštu:
osvaldas.valiukas@jurguciomokykla.lt
!Informacija atnaujinta: 2016 Rgs 05, 09:51:30

Reikalingas psichologas, turintis aukštąjį išsilavinimą ir psichologo kvalifikaciją, ne žemesnį nei psichologo magistro kvalifikacinį laipsnį.