Pamiršau TAMO slaptažodį

PAMIRŠAU TAMO SLAPTAŽODĮ. KĄ DARYTI?

Jeigu mokinys ar tėvelis pamiršo slaptažodį ir TAMO paskyroje nėra įvestas/aktyvuotas el. pašto adresas, jo atkūrimui nuo šiol bus tokia tvarka:

  1. Jei mokinio/tėvelio paskyra nėra aktyvuota (t.y. paskyroje nėra įvestas ir PATVIRTINTAS el. pašto adresas) turite „Mokyklos TAMO administratoriui“ į tamo parašyti žinutę su vaiko klase, vardu, pavarde ir jo el. pašto adresu (tėveliams pamiršus reikia nurodyti vardą, pavardę, savo el. paštą, vaiko vardą, pavardę ir klasę). Mokyklos Tamo administratorius įves nurodytą el. pašto adresą ir tamo sistema, nurodytu el. paštu automatiškai išsiųs laišką su Paskyros (el. pašto) patvirtinimu. DĖMESIO! Laiškas išsiųstas iš tamo gali pakliūti į SPAM/ŠIUKŠLIŲ katalogą. Todėl neradus laiško GAUTIEJI kataloge, patikrinkite SPAM laiškus.
  2. Kuomet aktyvuosite savo paskyrą (patvirtinsite savo el. pašto adresą) turite eiti į www.tamo.lt ir spausti PRISIJUNGTI, naujai atsidariusiame lange (žiur. pav. nr1) spausti nuorodą Pamiršote prisijungimo duomenis? Naujame lange (žiur. pav. nr2) įvesti savo patvirtintą el. pašto adresą. Nurodytu paštu bus išsiųsta slaptažodžio keitimo instrukcija. DĖMESIO! Laiškas išsiųstas iš tamo gali pakliūti į SPAM/ŠIUKŠLIŲ katalogą. Todėl neradus laiško GAUTIEJI kataloge, patikrinkite SPAM laiškus.


Pav. nr1.

 


Pav. nr2.

Jeigu mokinys ar tėvelis pamiršo slaptažodį ir TAMO paskyroje yra įvestas ir aktyvuotas el. pašto adresas, jo atkūrimui nuo šiol bus tokia tvarka:

  1. Turite eiti į www.tamo.lt ir spausti PRISIJUNGTI, naujai atsidariusiame lange (žiur. pav. nr1) spausti nuorodą Pamiršote prisijungimo duomenis? Naujame lange (žiur. pav. nr2) įvesti savo patvirtintą el. pašto adresą. Nurodytu paštu bus išsiųsta slaptažodžio keitimo instrukcija. DĖMESIO! Laiškas išsiųstas iš tamo gali pakliūti į SPAM/ŠIUKŠLIŲ katalogą. Todėl neradus laiško GAUTIEJI kataloge, patikrinkite SPAM laiškus.
Kilus klausimams prašome rašyti el. paštu:
osvaldas.valiukas@jurguciomokykla.lt
!Informacija atnaujinta: 2018 Spa 04, 11:42:55

Technologijų mokykla Palangoje
Robotika ir programavimas
Programavimas mikrokompiuteriais BBC micro: bit
Minecraft programavimas
3D projektavimas ir modeliavimas 
Registracija

Dalyvaujame projekte


Informuojame, kad mūsų mokykla partnerio teisėmis dalyvauja Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro įgyvendinamame Lietuvos Respublikos valstybės planavimo projekte „Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra" (projekto kodas 09.2.2-ESFA-V-707-01-0001).
Skaityti plačiau

Mūsų partneriai

Mūsų mokykla bendradarbiauja su Vokietijos Bergeno Riugene regionine mokykla "Am Grünen Berg".

Mokyklą kuruoja bendruomenės pareigūnas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Jurgita Rinkevičienė. Kuruoja Palangos Vlado Jurgučio pagrindinę mokyklą nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų bendrosios prevencijos srityje.

Problemos su el. dienynu Tamo?
Prašome kreiptis tik el. paštu!
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla
Adresas: Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132
El. paštas: info@jurguciomokykla.lt
Telefonas: (8 460) 48962, (8 460) 48984
Faksas: (8 460) 48962

Pamokų laikas

Gruodžio 14 d. švęsime mokyklos 80-ties metų jubiliejų.
Mokykla pradėjo veikti 1938 m. gruodžio 15 d.
Apie pastebėtus galimus korupcijos atvejus Palangos bei kitų miestų gyventojai, Palangos miesto savivaldybės institucijų ir įstaigų tarnautojai (darbuotojai) gali pranešti:
Palangos miesto savivaldybei el. paštu antikorupcija@palanga.lt ir/ar pasitikėjimo telefonu (8 460) 51 502
Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) „Karštąja linija“ visą parą tel.: (8 5) 266 3333 ir/ar el.paštu pranesk@stt.lt
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai el. paštu: daiva.latoziene@jurguciomokykla.lt
1 pamoka
8:00-8:45
10
min
2 pamoka
8:55-9:40
15
min
3 pamoka
9:55-10:40
20
min
4 pamoka
11:00-11:45
20
min
5 pamoka
12:05-12:50
15
min
6 pamoka
13:05-13:50
10
min
7 pamoka
14:00-14:45
Dabar
laikas
ilsėtis
:)
Palangos Vlado Jurgučio
pagrindinė mokykla
Mūsų mokykla naudojasi
el. dienynu TAMO.lt
Skirkite 2 procentus
GPM mūsų mokyklai. Ačiū!

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Mūsų Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje laukiami visi! Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų

Naudingos
NUORODOS

Daugiau: naudingų nuorodų >>